Arkadaşız dediler sevgili çıktılar!

Güncellenme tarihi:
Ancak işler yolunda gitmedi. Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Coşkun, 5 yıllık evliliklerini nisan ayında bitirdi. Aradan çok geçmedi; Tuğba Coşkun ile Önder Fırat, bu kez ağustos ayında, Bodrum-Yalıkavak’ta görüntülendi.

Çift, ilişkilerini yine inkar etti ve “Aile dostuyuz” dedi. Tarihler 10 Ekim’i gösterdiğinde, Tuğba Coşkun Bebek’te, Önder Bey’in evinin önünde objektiflere yansıdı. Cevap yine inkar niteliğindeydi: “Yoldan geçiyordum, Önder Bey’in evinin burada olduğunu bilmiyordum!”

Olaylara son noktayı, bayram tatilinde çekilen fotoğraf koydu. İlişkilerini sürekli inkar eden çift, 16 Kasım’da, Küba Havana’daki Devrim Meydanı’nda bulunan bir kafede görüldü.

Daha önce konu hakkında hiç yorum yapmayan, hatta eski eşini savunan Mehmet Ali Erbil de bunun üzerine “Beni enayi yerine koydular. Tuğba artık benim için yok. Sözün bittiği yer burası. Bundan sonra kendimi çocuklarıma adayacağım” dedi.
Yayın tarihi: 18.07.2011
50083
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.