Aldatıldınız! Tamam mı - Devam mı?

Güncellenme tarihi: 31.10.2016
Siz ve gururunuz
Diğer alternatife gelince; Hayatınız boyunca ayaklarınız altına almadığınız gururunuz var ortada! Karşınızdaki adamı ne kadar severseniz sevin, siz bunu kabul edemezsiniz. Siz onunla bu hatayı bilerek yaşayamazsınız.

Unutmazsınız, unutamazsınız. Her şeyden önce; bir şekilde bu hata tekrar tekrar içinizde hayat bulur. O hiç bir şey yapmasa da, size bağlılıını kanıtlasa da bu hatayı aklınızdan çıkartmak çokzordur. Eğer böyle düşünen biriyseniz, eşyalarını toplayıp gitmesini isteyin ondan.

Eğer böyle yapmazsanız sevginiz içinizde işkenceye dönüşecek. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. En mutlu anınızda bile o aldattığı hali gözünüzün önüne gelecektir. Tüm bu karmaşanın içinde yaşamak ne kadar size göre?
65512
YORUMLAR

5 yıllık ilişkimin 4.yılında aldatıldım.Gözümle görsem inanmam dediğim adam beni aldattı.Affettim.Sakın sakın affetmeyin.Unutulmuyor unutamıyor insan.affettiğiniz için tekrarı geliyor.Canınız acısada ayrılın yoksa daha büyük acılar sizi bekler.

pınar 19.12.2010 12:19:02

ya dört beş taneyi birden idare eden erkelere ne demeli.ben böyle birini tanıyorum adam 50 yaşında evli ama hergün biriyle karısı bunu biliyor ama göz yumuyor çünkü bıkmış artık kanıksamış

serinay33 02.01.2010 21:46:46

aldatmayan erkek neredeyse yok arkadaşlar benim kocam kesinlikle yapmaz yağmıyor diyen bayanlar bal gibide aldatılıyorsunzdur da ruhunuz duymuyor sadece sizinki bu işte profosyonelleşmş size hissettirmiyor siz ondan daha profösyonel olun ve yakalayın ayla hanımın sölediklerine kısmen katılıyorum bi kez yapan tekar yapar ama hemende bitirin demiyorum ben eger degecek biriyse mücadele edin bence hanimlar gözünüzü dört acin artik bu maymun iştahlı erkek milletine karşı

birgül 12.11.2009 00:56:14

bi kere hata yapan bir daha yapar bunu unutmayin.oyuzden hele aldatmaysa kesinlikle affetmeyin cunku birgun gelir yine aldatilirsiniz. oyuzden aldatma oldugu icin asla duzelir diye cabalamayin iliskiyi bitirin.

ayla 30.09.2009 19:03:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.