Aldatıldınız! Tamam mı - Devam mı?

Güncellenme tarihi:
Aldatıldınız! Tamam mı? Devam mı?
İlişkide erkeğin yaptığı hatayı, ihaneti kabulllenebilmek çok zordur. Kimi gururunu ön plana çıkarır ve ilişkiyi bitirir. Kimi de sevgisine verdiği emeğin hatırına bir kez daha dener! Peki siz olsanız ne yaparsınız?

Gerçekle karşılaştınız. Bir süredir içiniz içinizi kemiriyordu. İlk önceleri hissetmek bilmek istemediniz. Sonra da kendinize kızdınız, sevdiğiniz adamdan şüphelendiğiniz için.

Ama bir gün geliyor ve gerçeği öğreniyorsunuz. Bundan sonra ne yapacaksınız?
Yayın tarihi: 06.01.2011
65591
YORUMLAR

5 yıllık ilişkimin 4.yılında aldatıldım.Gözümle görsem inanmam dediğim adam beni aldattı.Affettim.Sakın sakın affetmeyin.Unutulmuyor unutamıyor insan.affettiğiniz için tekrarı geliyor.Canınız acısada ayrılın yoksa daha büyük acılar sizi bekler.

pınar 19.12.2010 12:19:02

ya dört beş taneyi birden idare eden erkelere ne demeli.ben böyle birini tanıyorum adam 50 yaşında evli ama hergün biriyle karısı bunu biliyor ama göz yumuyor çünkü bıkmış artık kanıksamış

serinay33 02.01.2010 21:46:46

aldatmayan erkek neredeyse yok arkadaşlar benim kocam kesinlikle yapmaz yağmıyor diyen bayanlar bal gibide aldatılıyorsunzdur da ruhunuz duymuyor sadece sizinki bu işte profosyonelleşmş size hissettirmiyor siz ondan daha profösyonel olun ve yakalayın ayla hanımın sölediklerine kısmen katılıyorum bi kez yapan tekar yapar ama hemende bitirin demiyorum ben eger degecek biriyse mücadele edin bence hanimlar gözünüzü dört acin artik bu maymun iştahlı erkek milletine karşı

birgül 12.11.2009 00:56:14

bi kere hata yapan bir daha yapar bunu unutmayin.oyuzden hele aldatmaysa kesinlikle affetmeyin cunku birgun gelir yine aldatilirsiniz. oyuzden aldatma oldugu icin asla duzelir diye cabalamayin iliskiyi bitirin.

ayla 30.09.2009 19:03:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.