90 Dakikada Kendinize Aşık Edin!

Güncellenme tarihi: 01.11.2016

5-10 DAKİKA: Başlangıç aşaması

Sosyal ortamlar bunun için biçilmiş kaftandır. Karşılaştığınız bir partide her ikiniz de ev sahibini tanıdığınız için rahatça tanışabilirsiniz. Ancak tamamen yabancı olan birine doğru ilk adımı atmak düşündüğünüzden daha zor olabilir. Bunu gerçekleştirmenin en cesur yöntemi dostça bir yakınlık göstermektir. Yanına yanaşın ve sanki tanışıyor gibi konuşmaya başlayın. Bunun için eğlenceli ve ilginç konular seçin, örneğin yağmurlu bir günde, " Yağmurdan nefret ediyorum" demek yerine, "Saçımın haline bakar mısın? Bu havayla daha fazla savaşamayacağım!" demeniz daha ilgi çekicidir. Eğer cevap verirse o da sizinle ilgileniyor demektir. Cevap vermezse de bir şey kaybettiğinizi düşünmeyin.

Koyu bir sohbete dalmaya cesaret edemiyorsanız, ona fikir danışarak buzları kırabilirsiniz. Cevabı evet veya hayır olmayacak, ucu açık sorular seçmeye özen gösterin. Örneğin beğendiğiniz erkek bardan kendine şarap alıyorsa "Şarap seçme konusunda çok başarısızım. Hangi kırmızıyı tavsiye edersin?" diyerek sohbeti başlatabilirsiniz.

Peki, konuşmaya başladıktan sonra randevuyu nasıl kopartacaksınız? Başınızı hafifçe yana eğerek, "Bir kahve içmeye ne dersin?" deyin. Onun hislerini merak ediyor olmanız, yani onun fikrine danışmanız hoşuna gider ve sizi reddedemez.
484177
YORUMLAR

e tabi birazda odun gibi olmamak gerek bazı bayanlar çok don oluyolar kadın dediğin biraz cilve yapcak ama dmi ve kendini sevdirecek ki erkek başkasına bakmasın değil az baksın erkeklerin hepsi mutlaka ve mutlaka eşini aldatır bence tüm bayanlar bunu göz önüne alarak evlilik yapsınlar ve hazır olsunlar aldatılmak zorlarına gitmesin

yağmur gürler 01.08.2011 17:53:47

çok saçma gördüğü ortamda bir erkeğe böyle yanaşanlara kaşar diyoruz biz.yok dudağını yala boynunda elini gezdir bilmem ne...Türk milleti tabuları olan bir millettir. bu kurallar avrupada geçiyor olabilir ama bizim toplumumuzda geçse dahi uzun süreli birşey olacağını sanmıyorum.böyle davranan kızlara erkekler geçici bir süre eğlenmek için bakar ancak.birini gerçekten etkilemek istiyorsanız bu zekaya ve dürüstlüğe bakar.tabi biraz da dış görünüş olacak.

ssssssss 26.12.2010 18:55:08

bizim çogu kızımız kendini beğenmiş olduğu için ilk olarak oradan kaybediyor ve neden ben iyi bir ilişki yaşamıyorum diyorr....Doğal oarak erkeklerde artık kızlara bakmaktan korkuyor...

hakan ilgün 26.12.2010 14:20:11

Merhaba, Bazı yorumlar ne kadar çok siyaset içeriyor :( Sevgi birden gelişen birşeydir.Ve evlilikle taçlandırılması en güzelidir. Ya beraber ayağınız kayar düşersiniz ya da zirveye çıkarsınız. Bahsedilen yazıda bir aşk oluşabilir.Ama evlilik olur mu bilmem.

Derinmavi 26.12.2010 13:53:43

birin den darbe almışsın bunun acısını bütün kızlara yüklemeyin

ryhn 12.11.2010 23:37:00

yüz güzelliği ne 40 günde doyulur huyu güzel olnada 40yılda bile doyulamaz çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır allah herkese bir güzellik vermiştir bunu bilirsen ne mutlu sana ne çok sev çok sevsen de sevgini fazla belli etme kaçan kovalanır

zeynep yiğit 12.11.2010 23:32:43

çok doğru erkekler her zaman güçlü kadınları çok sever o yüzden ağladını belli etmeyecen

zeynep yiğit 12.11.2010 23:21:55

Bir insan ne isteğidiğini bilmiyorsa eğer; bu bahsedilenlerin hiç birini yapamaz. Önce düşünün; ilişki mi istiyorsunuz, yoksa evlilik mi? Eğer bir ilişki istiyorsanız, hiç durmadan yukarıda yazanlar hepsini yapın. Ama evlilik istiyorsanız eğer; 'her zaman zor kadın kazanır, basit olanı kullanılıp atılır"...

italyan usulu aşk... 30.09.2010 18:29:41

saçmaaaaa

cemre 28.09.2010 10:31:03

bunları yapmak için en en en başından güzel olmak gerekir. tamam dünya güzeli olunmaz ama en azından bir ortama girdiğinizde erkeklerin size şöyle bir bakması gerekir. öbür türlü tarif edilemez derecede itici oluyor, yok dudağını ıslat, gözüne bak. yanına yanaşıp sohbet aç.erkek karşısındaki kızı fiziki olarak beğenmediyse iş çoooook zorlaşıyor bayanlar açısından. not: ben güzel bir bayan değilim hatta bu zamana kadar doğru düzgün bir erkek arkadaşım bile olmadı.

Leyla Ulusoy 22.06.2010 00:32:09
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.