60 Yeni ve Ateşli Seks Gerçeği

Güncellenme tarihi:
37- Bir kadının sesinin inişli-çıkışlı ve enerjik olması, erkeklerin kalp atışlarını ve kanlarındaki testesteron miktarını artırıyor.
38- Ofiste cin gibi fikirlerinizle herkesi etkilemek istediğiniz günün öncesinde sevişin. Antropolog doktor Helen Fisher"a göre seks, ofiste yaratıcılığı artıran beyin kimyasallarının salgılanmasını sağlıyor.
39- Yapılan bir araştırma, gün boyu bilgisayarının başından kalkmayan insanların yüzde 82'sinin partnerlerinin aldığı zevki kendilerininkinden çokça önde tuttuklarından, daha iyi birer aşık olduklarını ortaya çıkarmış.
40- En iyi orgazm, tüm duyularınız bir çalıştığında gerçekleşiyor. Araştırmalar, sırt üstü yattığınızda bazı duyularınızın azaldığını ortaya çıkarttığından, yatakta üstte olmanızı tavsiye ediyoruz.
41- Mastürbasyon yapan kadınların, sevişme sırasında orgazm olma olasılığı yapmayanlara kıyasla çok daha yüksek.
42- Yatak odasında televizyon olmayan çiftler, yüzde 50 oranında daha çok seks yapıyor. Televizyon sevişme isteğini azaltıyor.
Yayın tarihi: 13.05.2016
1632211
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.