Doktorlar

Kişisel Gelişim Uzmanı Ömer Yalçın

Kişisel Gelişim Uzmanı Ömer Yalçın

NLP ve kişisel gelişim eğitimleri yanında Brussels Capital University bünyesinde Psikoloji ve Refleksoloji eğitimleri almıştır.

Güncellenme tarihi:

Ailesinin görev yeri dolayısıyla ilk ve orta öğretimini İzmir, Ağrı, Kıbrıs ve Ankara'da tamamlamayı müteakip 1996 - 2000 yılları arasında Maltepe Askeri Lisesi2ni bitirdikten sonra 2000 - 2004 yılları arasında Ankara Kara Harp Okulunda Sistem Mühendisliği eğitimine devam etmiş daha sonra ayrılarak Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümüne geçiş yapmıştır. Aynı zamanda iş hayatına atılan Ömer Yalçın, Ankara'da sosyal içerikli bir dergi çıkarmış ve 2006 yılında Psikoakademi bünyesine katılmayı müteakip Psikoloji alanında kendini geliştirmeye başlamıştır. NLP ve kişisel gelişim eğitimleri yanında Brussels Capital University bünyesinde Psikoloji ve Refleksoloji eğitimleri almıştır. Liderlik, Sosyal Psikoloji, Aile Danışmanlığı Yaşam Koçluğu konularında eğitimlerle kendisini geliştiren Ömer Yalçın Psikoakademi'nin üçüncü ortağı olmuş, Genel Müdür ve Koordinatör olarak görevini yürütmektedir. Uluslar Arası Psikologlar Derneği ve Refleksoloji ve Refleksologlar Derneğinin kurucu üyelerindendir.

Yayın tarihi: 02.11.2011
« tüm yazıları
Soru Sor
11390
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.