Doktorlar

Kişisel Gelişim Uzmanı İrem Baysal

Kişisel Gelişim Uzmanı İrem Baysal

Yaratıcı seminerleri ve etkili bireysel seanslarıyla tanınan Kişisel Gelişim Danışmanı İrem Baysal 2005 yılından bugüne profesyonel olarak ; Usui Reiki, E.F.T (duygusal özgürleşme teknikleri), T.A.T, C.A.T (Kavramsal Analitik Terapi) ve bilinçaltı teknikleri ile kişisel gelişim seminer, bireysel seans ve çalışmalarına devam etmektedir.

irem baysal

Yaratıcı seminerleri ve etkili bireysel seanslarıyla tanınan Kişisel Gelişim Danışmanı İrem Baysal 2005 yılından bu güne profesyonel olarak ; Usui Reiki, E.F.T (duygusal özgürleşme teknikleri), T.A.T, C.A.T (Kavramsal Analitik Terapi) ve bilinçaltı teknikleri ile kişisel gelişim seminer, bireysel seans ve çalışmalarına devam etmektedir.

Hakim Olduğu Alanları;

İkili ilişkiler, Duygusal sorunlar, Duygu analizi, Bağ Kopartma seansları, Hedef oluşturma, Sağlıklı isteme ( İstemenin önemi), Kişinin kendini tanıma, değişim ve gelişim sürecinde; kişiye destek ve yol gösterici olmak.

Çalışma prensibi olarak kişinin kendi kendine yetmesi gerektiğine inanrak eğitimlerinde, temel bilgiler ve uygulamalar öğrenciye (Danışana) öğretilir. Çeşitli ödevler ve tekniklerle desteklenen eğitim süreci, kişinin aktif olarak çalışmanın içersine dahil olması sağlanır. Danışmanlık hizmeti bittikten sonrada danışan, takıldığı noktalarda yedi gün yirmidört saat sorularına cevap alabilir.

Yayın tarihi: 27.09.2012
« tüm yazıları
Soru Sor
5223
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.