Doktorlar

Dr. Hamid Aydın

Dr. Hamid Aydın

Saç sağlığı, medikal estetik ve akupunktur uzmanı Dr. Hamid Aydın Saç sağlığı, estetik ve akupunktur ile ilgili sorularınızı yanıtlıyor

1969 da doğdu, ilk-orta öğrenimini Batman, Lise eğitimi Ankara, Üniversite eğitimini 1993' te Diyarbakır' da tamamladı. Tıp Doktoru olarak Adıyaman Kahta' da başladığı meslek hayatına 1994 te Kuşadası' nda devam etti.

Turizm Hekimliği ile başlayan Serbest Hekimlik çalışmaları ile beraber 2000 li yıllardan itibaren Estetik ve Güzellik sektöründe faaliyetlerine başlayarak Kuşadası ve İzmir' de bu alanların ilk işletmelerini açtı. Aynı yıllarda Sağlık Turizmi amacıyla oluşturduğu paketler birçok kişi ve kuruluş için model teşkil etki ve yeni iş alanları açtı.

Bu amaçla yurtdışında yaptığı çalışmalar, katıldığı TV programları, verdiği konferanslar ile özellikle saç ekimi ve estetik plastik cerrahi branşlarında bir çok hastanın Türkiye' ye gelip tedavi olmasını sağladı.

Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde aldığı Akupunktur Uzmanlığı eğitimi sonrasında estetiğin en önemli sahası olan sorunu ile ilgilenme ve bu konuda modern çözümler üretme imkanı buldu. İstanbulda kurduğu Estetik Merkezleri ile SPA and WELLNESS CENTER' lar aracılığıyla içinde Obezite tedavisinin de yer aldığı geniş bir perspektifte hastasına Estetik alanının son hizmetlerini verme imkanı buldu. Bir çok TV kanalına konuk uzman olarak katılan, sunuculuk deneyimi olan, gazete, dergi ve yurtdışı yayınlarına talep edildiğinde yazılar yazan Dr. Hamid AYDIN halen, İstanbul ve İzmir' de faaliyet gösteren Estetistanbul Özel Sağlık Hizmetleri ile İSPAnbul Spa and Wellness Center' ın Medikal Direktörlüğünü yürütmektedir.

ESTETİSTANBUL LTD.
Beyaz Karanfil Sok.
No: 27
3. Levent / İSTANBUL

Tel: 0 212 2800800
Cep: 0 532 2568039
Yayın tarihi: 15.09.2009
« tüm yazıları
Soru Sor
5725
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.