Doktorlar

Bilinçaltı yardımıyla iyi hissedin!

Bilinçaltı yardımıyla iyi hissedin!

Sağlık Koçu Gonca Güzel, bilinçaltı yardımıyla ruh halini iyileştirmenin yöntemini Mahmure.com okuyucularıyla paylaştı...

Güncellenme tarihi:
beslenme

Kendimizi iyi hissetmediğimiz zamanlar, bilinçaltı inançlarımızı sorgulamamız ve bu inançları pozitifleriyle değiştirmemiz ruh halimizi yükseltmede bize yardımcı olur. Hayatın zor olduğuna inanmanız, hayatınıza zorlukları çekecektir. Veya hayatın güvensiz olduğunu düşünmeniz, korku ve endişe duygusu hissetmenize sebep olacaktır.

Bilinçaltımız her an bir mesaj bombardımanına tutulur. Bu yüzden pozitif olmak için bilinçaltımızı her gün pozitif inançlarla beslemeliyiz.

Gelecek ile ilgili korkuları olan, spor yapmak isteyip yapmayan, şişman, kendini ve isteklerini erteleyen, sıkıldıkça yiyen veya kendini engelleyen biriyseniz, zihninizdeki imajınızı değiştirerek kendinizi yenileyebilirsiniz. Bilinçaltına bu yeni imajı tam olarak yerleştirmek için en az 3 hafta kendinize zaman tanıyın.

Huzur için karbonhidrat tüketin!

BESLENME VE DİYET UZMANI

S.GONCA GÜZEL

Sezai Selek sokak.Songül apt.14/3.Nişantaşı/İstanbul

0 212 231 38 78

gonca@goncaguzel.com

www.goncaguzel.com

Yayın tarihi: 04.04.2012
« tüm yazıları
Soru Sor
4539
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.