Doktorlar

Diş estetiğine ihtiyacım var mı?

Diş estetiğine ihtiyacım var mı?

Aşağıdaki soruların bir veya birkaçına evet diyorsanız sizin de bir estetik dişhekimliği uygulayıcısına ihtiyacınız var demektir: Başka birinin gülümsemesine sahip olmak istediniz mi? Gülerken dişlerinizi göstermemeye çalıştığınız veya elinizle ağzınızı kapadığınız oluyor mu?Resim çektirirken gülümsemekten kaçınıyor musunuz? Gülümsemenizde sizi rahatsız eden herhangi bir şey var mı? Ağzınız iyice açık larak güldüğünüzde üst dudağınız diş etlerinizi fazlaca gösterecek şekilde yukarı çıkıyor mu?

Güncellenme tarihi:

Aşağıdaki soruların bir veya birkaçına evet diyorsanız sizin de bir estetik dişhekimliği uygulayıcısına ihtiyacınız var demektir. Başka birinin gülümsemesine sahip olmak istediniz mi? Gülerken dişlerinizi göstermemeye çalıştığınız veya elinizle ağzınızı kapadığınız oluyor mu? Resim çektirirken gülümsemekten kaçınıyor musunuz? Gülümsemenizde sizi rahatsız eden herhangi bir şey var mı? Ağzınız iyice açık olarak güldüğünüzde üst dudağınız diş etlerinizi fazlaca gösterecek şekilde yukarı çıkıyor mu? Dişlerinizde yapılan tedavilerin (dolgu,kuron vb) doğal dişlerinizden farklı (renk,form vb) olduğunu düşünüyor musunuz? Dişlerinizin daha beyaz olmasını ister miydiniz? Dişlerinizde çapraşıklıklar ve/veya düzensizlikler var mı? Dişlerinizin arasında boşluklar var mı? Ön dişlerinizde çok sayıda dolgu veya kırık var mı? Ön dişleriniz arasında rahatsız edici seviye ve büyüklük farklılıkları var mı? Creadenta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Valikonağı Cad. YKB Vakıf Binası No 173 D11/1 Nişantaşı-İstanbul Tel: 0212-2912920-21-22 www.creadenta.com info@creadanta.com

Yayın tarihi: 06.07.2010
« tüm yazıları
Soru Sor
1989
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.