Duygu Karaosmanoğlu
Laminate Veneer Nedir?

LAMİNATE VENEER NEDİR?

Laminate veneer dişlerdeki yaşlanma, çapraşıklık, renk ve formdaki bozuklukları duzeltmek için kullanılır. Dişlerin ön yüzlerine yapışan porselen yapraklardır. Gerçekten bilinçli bir şekilde yapıldıgında, en konservatif (koruyucu) tedavidir.... »

FIRÇALAMA İLE İLGİLİ BİRKAÇ İPUCU

İdeal bir diş fırçası; orta yumuşaklıkta en az 3 sıra, yuvarlatılmış naylon kıllardan yapılmış olmalıdır. Küçük başlı fırçalarla daha detaylı ve iyi bir fırçalama yapmak mümkündür. Diş fırçanızı etkin ve sağlıklı kullanabilmek için lütfen... »

DİŞ HEKİMİ KORKUSUNU YENMENİN YOLLARI

Dünya nüfusunun %6 - %14'ü, sadece korku yüzünden diş hekimine gitmekten kaçınmaktadır. Dişiniz çok ağrısa da diş hekimine gitmemek için direniyor musunuz? Diş hekimine gittiğinizde, kliniğin dekorasyonu sizin korkunuzu arttırıyor mu? Diş... »

GÜLÜMSEMEMİZİ ETKİLEYEN FAKTÖRLER NELERDİR?

Gülüş tasarımı, sizin birtakım kişisel istekleriniz ile sağlık, doğallık ve fonksiyonu birleştirerek size özel ideal gülümsemeyi planlamak ve yaratmaktır. Burada önemli olan ilk bakışta yeni yapıldığı anlaşılan çok büyük, çok beyaz, fırlak... »

GÜLERKEN DİŞLERİNİZİ ELİNİZLE KAPATIYOR MUSUNUZ?

Niçin bazı insanlar rahatça gülümserken, diğerleri dişlerini kapatma arzusu içindedir? 1) Dişlerinize biraz daha zaman ayırın. Ortalama diş fırçalama süresinizi 2-3 dakikaya çıkarmaya çalışın. 2 dakikadan kısa süren fırçalama sadece... »

DT. DUYGU KARAOSMANOĞLU

Dt. Duygu Karaosmanoğlu Ağız ve Diş Sağlığı konusunda bilmek istediğiniz her şeyi sizler için yazıyor. »

DİŞLERİMİZ DE YAŞLANIR (DENTAL AGEİNG-SMİLE LİFT)

Günümüzde pek çok ürün ve uygulama daha genç görünmemizi sağlıyor. Kırışık önleyici kremler kozmetik malzemeler, cilt gerdirme operasyonları vb) Gülüşü gençleştirmek bu uygulamalar içinde en etkili olanlarındandır. Gülüşümüze dikkatle bakarsak... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.