Mahmure
Blog

Püskül Trendinin 8 Sokak Stili Yansıması

Güncellenme tarihi: 25.04.2014 10:23
1920'lerden günümüze püskül trendi ve sokak modasına yansıması...

İlk olarak 1920′lerde ışıltılı haliyle ortaya çıkan püskül trendi, 1980′lerde tekrar geri döndü. Ancak bu yıllardaki püsküller, biraz daha salaş ve bohem havası estiriyordu.

Bir kaç sezondur kendini iyiden iyiye hissettiren püsküller, 2014 ilkbahar-yaz sezonuyla birlikte listelerinde hızla ilerlemeye başladı. 2014-2015 sonbahar-kış sezonunda da görmeye devam edeceğimiz püsküllere, markalar koleksiyonlarında farklı yorumlarıyla yer verdiler. Kimi marka şık ve ışıltılı halleriyle püskülleri kullanırken, kimisi de bohem havası estiriyordu. Aksesuarlardan özellikle çantalarda sık kullanılan püsküller, tasarımcıların adeta vazgeçilmezi oldu.

Püskül trendinin sokak stilindeki yansımasına bakacak olursak, yavaş yavaş sokakları da fethettiğini görüyoruz. Geçtiğimiz moda haftalarında moda severlerin çokça tercih ettiği bu trend, kıyafetlerin farklı yerlerinde konumlanmasıyla dikkat çekiyor. En çok ceket kollarında, eteklerde, pantolon paçalarının uçlarında ve elbiselerde rastladığımız püsküllerin her hali birbirinden farklı ve şık.

Eğer varsa, önyargılarınızdan kurtulup, bu trendi sokak stilinizde uygulama vakti geldi. İster bohem havası estiren püskülleri kullanın, ister Great Gatsby‘den fırlayan ışıl ışıl, göz alıcı olanları kullanın. İster aksesuarlarınızda yer verin, isterseniz de kıyafetlerinizde. Nasıl kullanırsanız kullanın şık olacağınız garanti.

Size cesaret verecek, harika sokak stilleri;

2075
Pimood hakkında daha fazla bilgi için
/ pimood.com / twitter.com/pimoodcom / facebook.com/pimoodcom
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.