Mahmure

Mahmure

Blog

Pimood

Londra Moda Haftası 2015-2016 Sonbahar/Kış Sokak Stilleri

Güncellenme tarihi: 03.03.2015 14:57
Londra Moda Haftası'ndan rengarenk sokak stilleri...

Londra Moda Haftası'nın ardından akılda kalanlar muhteşem koleksiyonlar ve rengarenk sokak leri oldu. Yağışlı havadan hiç etkilenmeyen avcıları, yine stillerini konuşturuyordu. Londra'nın bulutlu ve puslu havasına inat, sokaklar bir o kadar renkli ve enerjikti. Londra'da özellikle dikkat çeken trendler aradında kürkler ve püsküller vardı. Bol paça panyolonlar, mini etekler, oversized şallar ve beli kemerli kabanlar diğer göze çarpan detaylardı. Ekosenin ve leoparın hakimiyeti gözlerden kaçmıyordu. Maskülen stillerde takım elbiseler öne çıkıyordu. Deri parçalar yine sokakların favorileri arasındaydı. Deri salopetlerin varlığı yine salopet modasının devam edeceğine işaret ediyordu.

Kobalt mavisi ve pembe stillere renk katan en canlı tonlardı. Ayakkabılar da, çantalar da kıyafetler kadar renkliydi. Dizüstü çizmeler de spor ayakkabılar da Londra'daki bayanların vazgeçilmezleri arasındaydı. Bağcıklı (Lace up) ayakkabılar yine çok göze çarpıyordu. Çantalarda ise küçük formlu el çantaları ve omuz çantaları favoriler arasındaydı.

Aslında Londra sokakları için çok fazla söze gerek yoktu. Moda'nın merkezlerinden biri olan Londra'nın sokak stilleri her zaman ki gibi muhteşemdi!


Detaylarıyla Londra Moda Haftası'na ait sokak stillerini galeriden inceleyebilirsiniz.

 

4879
Pimood hakkında daha fazla bilgi için
/ pimood.com / twitter.com/pimoodcom / facebook.com/pimoodcom
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.