Mahmure
Blog

Kot Elbiseler İle 2015 Yazına Merhaba!

Güncellenme tarihi: 24.05.2015 0:51
Elbiseler herkesin rahat ettiği kıyafet türlerinden bir tanesidir.Kot elbiseler de bunlardan biri…Hem rahat hem şık.Bu elbiseler sizlere spor bir hava katarken kombin konusunda da rahatlık sunacaktır...

Bu yaz "kot elbise" edinmenin tam zamanı!

Kot parçaların her sezonun favorisi olduğu artık kaçınılmaz bir gerçek! Tasarımcılar farklı alternatiflerle denim kumaştan tasarladıkları ürünlere bu yıl bir yenisini daha eklediler. 2015 yazının en gözde parçaları arasında gösterilen "kot elbiseler" ünlü isimlerin, bloggerların ve moda ikonlarının günlük sokak stillerinde kurtarıcı rol oynuyor.
Gucci, Stella McCartney gibi tasarımcıların koleksiyonlarında yer verdiği kot elbiseler, kısa ve uzun modelleriyle, ayrıca farklı aksesuarlarıyla karşımıza çıkıyolar. Kimisinde düğmelerin kullanıldığı kimisinde ip detaylarının yer aldığı modeller, sade halleriyle de pek çok ismin tercihi olabiliyor. Alexa Chung'ın özellikle çok tercih ettiği kot elbiseler, bakalım sokak modasında nasıl yer alıyor?FEMİNEN DURUŞ İÇİN BİRKAÇ DÜĞME YETERLİ!

Kot elbiselerde karşımıza çıkan önden düğmeli modeller, bayanlara rahat kullanım olanağı sağlarken aynı zamanda cazibeli görünmelerini de sağlayacaktır.KOT ELBİSELERİ HEP SNEAKERLARLA MI TAMAMLAYACAĞIZ?

Tabi ki hayır! :) Kot elbiselerin sportif tarzını şık bir stiletto ile tamamladığınız takdirde, sıradışı bir görüntü elde edersiniz, böylece oluşan kontrast sayesinde dikkat çekici bir stile imzanızı atmış olursunuz.

KOT ELBİSENİZLE EN ÇARPICI AKSESUARLARINIZI KULLANIN!

Kot elbise modeli ve denim kumaşının yalınlığı sayesinde çok iddialı olabilecek parçalardan biri değildir. Onu iddialı kılan şeyse, birlikte kullanılan aksesuarlardır. Bu konuda oldukça cesur davranabilirsiniz.


KOT ELBİSELERE FARKLILIK KATMAK MI?

Kot elbiseleri sıradanlıktan kurtarıp, bambaşka bir havaya sokmak için, moda ikonlarının farklı yöntemleri var. Bunlardan biri de, altına penye elbise giymek!

YAZ BİTİNCE KOT ELBİSENİZİ RAFA KALDIRMAYIN!

Yazın giyilen kot elbiselerle, kışın da çok hoş kombinler oluşturuluyor. Uzun çizmeler ve göz alıcı kabanlar bu kombinlere destek verecek parçalardan birkaçı. Yaz bitecek diye üzülmeyin, geçen kıştan stokladığınız boğazlı kazaklarınızla oluşturacağınız kot elbise kombinlerinizi hayal edin!

5730
Pimood hakkında daha fazla bilgi için
/ pimood.com / twitter.com/pimoodcom / facebook.com/pimoodcom
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.