Mahmure
Blog

2015 Kışında Grinin 50 Tonu Sokaklar!

Güncellenme tarihi: 16.01.2015 12:26
Bu kışın en havalı rengi kuşkusuz gri ve tonları... Bu rengi gardırobunuzda kesinlikle bulundurmalısınız...

2015 kış sezonunda grinin yadsınamaz yükselişine hepimiz şahit oluyoruz. Sokaklar gri rengin tonlarıyla dolup taşarken, baştan aşağı gri giymek de minimal stilin müdavimleri için harika bir alternatif. Pek çok moda ikonu ve bloggerın tercih ettiği bu tarzı ben de sizin için araştırdım. Gerçekten kış günlerinde gri kombin tercihi yapanlar oldukça fazla. Gri renk belki bu soğuk günlerde havanın kasvetini ve bulutlarını dağıtacak enerjiye ve sıcaklığa sahip değil ama kendine has tavrıyla stilinize biraz daha coolluk katacağı kesin.
Üstelik baştan aşağı gri giyinip de sıkıcı görünen bir kombine pek rastlamadım. Tabi burada rengin ağırlığı ve yine cool havası devreye giriyor. Gri kombinlere yine de renk vermek istiyorsanız, aksesuarların gücünden faydalanmanız gerekecek. Neyse ki bu konuda sınırsız alternatifimiz var. Çünkü gri hemen hemen her renkle muhteşem bir uyum sergiliyor. Pastel tonlardaki aksesuarlarla kombinlerinizle soft etki yaratırken, neon ya da canlı renklerle göz kamaştırıcı hallere bürünebilirsiniz. Ayrıca grinin meydana geliş sebebi olan siyah ve beyaz ile olan bağından söz etmeme zaten gerek yok. Camel, kahve tonlarıyla kombinler yaratarak aslında çok kullanılmayan ama asil duruşlar sergileyen yaratıcı stillere de imzanızı atabilirsiniz.


Dikkatimi çeken bir diğer husus da, gri renkle oluşturulan maskülen tarzlar. Gri erkek kesim pantolonlar, gri gömlekler ve gri kabanlar bu tarzın vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Bu kombinleri genellikle yüksek topuklularla dengeleyen avcıları sönük gri rengi canlandırmayı ve iddialı duruşlar sergilemeyi de başarıyorlar.


Ama gri bir kalem etek ve üzerine şık bir trikoyla oluşturduğunuz kombininize iddialı aksesuarlar ve bir çift topuklu ayakkabı katarsanız, feminen stile sahip, ortamın en dikkat çekici bayanlarından biri siz olabilirsiniz.


Şimdi sizleri tamamen gri tonlarda hazırlanmış, farklı stillerdeki kombinlerle başbaşa bırakıyorum. Hazır indirim fırsatı mağazalarda devam ederken, en azından gri bir kazak ya da kabanı neden gardırobunuza katmıyorsunuz?

6570
Pimood hakkında daha fazla bilgi için
/ pimood.com / twitter.com/pimoodcom / facebook.com/pimoodcom
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.