Mahmure
Blog

2014 Cannes Film Festivali Kırmızı Halı Kıyafetleri

Güncellenme tarihi: 22.05.2014 17:11
67. Cannes Film Festivali'nin ilk beş gününde kırmızı halı kıyafetleri...

14 Mayıs çarşamba günü başlayan 67. Cannes Film Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Dünya starlarının akın ettiği Cannes şehri, festival dönemi her zaman olduğundan daha parlak, daha ışıl ışıl. Grace of Monaco filmiyle açılışını yapan 2014 Cannes Film Festivali‘nde Grace Kelly‘nin hayatını canlandıran Nicole Kidman‘a kırmızı halıda sinemaseverler tarafından ilgi çok büyük oldu.

Kırmızı halıda tüm güzelliğiyle boy gösteren bir diğer isim ise Blake Lively oldu. Ünlü oyuncu, giydiği muhteşem kıyafetlerle hergün bir diğerinden daha güzel ve alımlıydı. Şuana kadar tercih ettiği kıyafetleri galeriden inceleyebileceğiniz Blake Lively‘nin başarılı seçimleri bakalım festival sonuna kadar devam edecek mi?

Cate Blanchett‘ta her zaman olduğu gibi asil duruşu ve zerafetiyle göze çarpan bir diğer isimdi. Sade tarzını 67. Cannes Film Festivali Kırmızı Halısı’na yine taşımıştı.

Dantel elbiselerin özellikle tercih edildiği gözlerden kaçmayan kırmızı halıda, şimdi galeriyi inceleme zamanı! Bakalım dünya starları, 67. Cannes Film Festivali‘nin ilk beş gününde hangi tasarımları tercih etmiş?

 

Cannes Film Festivali'nden Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafetlerini Görmek için Tıklayın!

 

 

 

12797
Pimood hakkında daha fazla bilgi için
/ pimood.com / twitter.com/pimoodcom / facebook.com/pimoodcom
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.