Mahmure

"Unutulmayan Kadın Grace Kelly" mercek altında!

özge çelik
Güncellenme tarihi: 13.03.2014 13:51
Dünyanın en zarif kadınlarından ve Oscar ödüllü güzel aktrist Grace Kelly beyaz perdede "Grace of Monaco" filminde Nicole Kidman ile karşımıza çıkıyor.

Filmdeki göz alıcı mücevherler Cartier imzalı. Cartier, "Grace of Monaco" filmi için özel bir Grace Kelly koleksiyonu oluşturmuş.

Hem benzerliği hem de oluşturulan güzel stili ile Nicole Kidman Grace Kelly'i beyazperdeye mükemmel bir şekilde taşımış.

Grace Kelly piyasaya çıktığı ilk günden beri bir çok defileye ilham kaynağı olmasının yanı sıra, ken dine has bir still plan zarif bir kadındı. Her zaman ölçülü, asil, minimal, sade, aynı zamanda dikkat çekiciydi.

Grace Kelly'nin sade stilini, eşarplar, büyük güneş gözlükleri ve büyük şapkalar tamamlamaktadır. Onun gibi görünmek aslında hiç kolay değil. Ama o asaleti siz de doğru parçalarla yakalayabilirsiniz. Yumuşak pastel renkler, yüksek bel kot pantolonlar, kalem etekler, şifon veya ipek bluzlar ve dikkat çekici aksesuarlar kullanarak bu stili yakalamak mümkün.

Sizin için bir "Grace Kelly" stilini mercek altına alarak still oluşturdum. Gelin birlikte bakalım.

Style: Burberry Prorsum Shirt, Marc Jacobs Pants, Ralph Lauren Flats, Hermes Kelly Bag, Guerlain Red Lipstick

Stay tuned...

5192
Özge Çelik hakkında daha fazla bilgi için
/ ozgecelik.com
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.