Mahmure

Merhamet – Narin’in gelinliği ve düğün kıyafetleri

Güncellenme tarihi: 22.01.2014 15:17
Merhamet dizisinin Narinle Fırat'ı sonunda evlendi. İşte Narin'in giydiği gelinlik ve düğünde giyilen kıyafetler...

Mermahet‘in yeni yıla girmeden yayınlanan 34. bölümünde 1.5 senelik bekleyişimiz son buldu ve Narin’le Fırat sonunda evlendiler. Ama düğün olaysız olur mu? Tabii ki hayır…Irmak yine başroldeydi. Düzenli takip edenler olayları zaten biliyordur. Ben çok detaya girmeden hemen kıyafetlere geçiyorum Fırat ve Sermet’in Narin’i, Deniz ve Şadiye’den isteme geldikleri sahnede, Deniz‘in (Burçin Terzioğlu) giydiği siyah, payetli mini elbise Nedret Taciroğlu‘nun Nedo by Nedret Taciroğlu Pre-fall 2013 Koleksiyonu‘ndan.

Deniz‘in, Narin’in düğününde giydiği yeşil elbise, Nedret Taciroğlu İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Ben bu bölümü izleyememiş olmama rağmen, dizi sırasında bu elbisenin sorulduğu pek çok tweet almıştım. Anlaşılan oldukça beğenildi.

Irmak‘ın (Yasemin Allen) düğünde giydiği siyah elbise de Nedret Taciroğlu tasarımı. Nedo by Nedret Taciroğlu Pre-fall 2013 Koleksiyonu‘ndaki uzun siyah tuvaletlerde de benzer dekolte detayını görebilirsiniz.

Narin’in gelinliği ise yine Nedret Taciroğlu tasarımı. Küpeleri ise CLEA‘dan. Nişantaşı’ndaki bu şık takı ve aksesuar mağazasını merak edenler için;
Adres: Prof. Dr. Orhan Ersek sok. NO:38/1 Nişantaşı/İSTANBUL
Telefon: +90 212 231 29 25
e-mail: info@cleashop.com

Narin’in küpeleri: CLEAMerhamet’in düğün bölümünü tamamlerken, ekranlardaki tek Nedret Taciroğlu gelininin Narin olmadığını hatırlatmak isterim. Lale Devri’nin ilk sezonlarını benim gibi sıkı takip edenler hatırlar, Yeşim (yani şimdiki Mira’mız Serenay Sarıkaya) de Çınar’la evlenirken bir Nedret Taciroğlu gelinliği giymişti. Yeşim’in giydiği bu gelinlik Nedret Taciroğlu’nun New York Couture Week’te sergilediği 2012 Yaz Koleksiyonu‘ndan.

 

9335
Onda Gördüm hakkında daha fazla bilgi için
/ ondagordum.com/ / twitter.com/OndaGordum / facebook.com/OndaGordum
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.