Mahmure

Med cezir dizisi – Mine Tugay’ın elbisesi ve çantası

Güncellenme tarihi: 15.08.2013 12:26
The O.C. uyarlaması yeni bir dizi başlıyor: med cezir...

Benim gibi üniversite yıllarında The O.C. ve Ryan, Marissa, Summer ve Seth’le büyüyenler bilir dizinin ne harika olduğunu. 2003-2007 yılları arasında yayınlanan The O.C.’le beraber Dawson’s Creek’li yıllarımızı geride bıraktık ve büyüdük zamanının Gossip Girl’i diyeceğim ama o kadar entrikalı değildi. Modasıyla da Marissa ve Summer Gossip Girl’den pek geri kalmıyordu. Ben her zaman Summer’ı kendime daha yakın gördüm o ayrı Bu kadar The O.C. girizgahı neden derseniz de yeni sezonda merakla bekleyeceğimizi düşündüğüm The O.C. uyarlaması yeni bir dizi başlıyor: med cezir

Dizide kim kimdir diye bakarsak;
Ryan – Çağatay Ulusoy (Yaman)
Marissa – Serenay Sarıkaya (Mira)
Summer – Hazar Ergüçlü (Eylül)
Seth – Taner Ölmez (Mert)
Efsanevi baba karakteri Sandy Cohen – Barış Falay (Selim)
ve eşi Kirsten Cohen – Mine Tugay (Ender)

Diziye ait ilk fotoğraflara, ilk grup fotoğrafına bakarsak ekip olmuş. Mira ve Yaman arasındaki kimya uyumu fotoğraflardan bile belli oluyor. Karakterlerin Türkçe isimleri de kulağı tırmalamıyor, hatta İngilizce okunuşuna yakın olabilecek seçimler yapılmış gibi. Dizide beni en çok ilgilendiren ve sizlerden soruların geleceğini tahmin ettiğim kısım ise kıyafetler Styling doğru bir seçimle Deniz Marşan ve Başak Dizer Fransez‘e ait. Ne diyelim…keyifli bir Orange County sezonu yaşayacakmışız gibi duruyor.

Diziden yayınlanan ilk 2 fragmanda dikkatimi çeken Ender’in (Mine Tugay) pudra renk elbisesi oldu. Pudra renk uzun elbise Museum of Fine Clothing‘den. Aynı elbiseyi Bugün Ne Giysem’in en son yayınlanan sezonunda, 2. bölümde Çağla Şıkel de giymişti. Geçmiş yazımıburadan okuyabilirsiniz.
Museum Of Fine Clothing mağaza adresi: Tesvikiye Cad. Dilek Apt. No:9 D:4 Nişantaşı-Şişli / İSTANBUL Tel: 0212.236 46 60
Atölye adresi: Teşvikiye Mahallesi Ihlamur Yolu Sokak No: 27/1 Kat:2 D:2 Nişantaşı / İSTANBUL Tel: 0212.233 45 35

Aynı tanıtımda, pudra elbiseyle kullandığı pudra renk piramid çanta Meltem Özbek tasarımı. Mell by Meltem Özbek çantaları ve Meltem Özbek tasarımlarını Deniz Marşan ve Başak Dizer Fransez‘in showroom’u ROOM‘da da bulabilirsiniz. Çantayı da 20 Dakika dizisinden hatırlayabilirsiniz Geçmiş yazımı buradan okuyabilirsiniz.
Room adres: Teşvikiye Cad. Sayın Apt. NO:25 Teşvikiye / İstanbul Tel: 0212.259 88 90

20 Dakika’dan bir kare – Mell by Meltem Özbek piramit çantayı Melek (Tuba Büyüküstün) kullanıyor.

10287
Onda Gördüm hakkında daha fazla bilgi için
/ ondagordum.com/ / twitter.com/OndaGordum / facebook.com/OndaGordum
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.