Mahmure

Behzat Ç. Ankara Yanıyor galası – Serenay Sarıkaya’nın elbisesi

Güncellenme tarihi: 21.11.2013 9:57
Galanın en dikkat çeken ismi parıl parıl parlayan Serenay Sarıkaya‘ydı...

Biliyorum uzun bir başlık oldu Bugün film galalarından başlamışken, yine bir gala kıyafetiyle devam etmek istedim. Bir Ankaralı olarak neden izlemediğimi arkadaşlarım bana onlarca defa sorsalar da, malum televizyonla bu kadar içli dışlı olduğumdan Behzat Ç.jargonuna hiç uzak değilim Çok değil 3 senede Erdal Beşikçioğlu’nun yarattığı fenomenBehzat Ç.‘nin 2. filmi Behzat Ç. Ankara Yanıyor 1 Kasım’da vizyona girdi. Filmin galası ise 30 Ekim’de yapıldı. Şüphesiz galanın en dikkat çeken ismi parıl parıl parlayan Serenay Sarıkaya‘ydı. Sarıkaya’nın giydiği dore ceket ve mini elbisesi Arzu Kaprol‘un 21 Ocak 2013‘de Paris’te sergilediği ‘İçe Dönüş’ isimli Atelier Koleksiyonu‘ndan. Düzgün fiziği ve duru güzelliğiyle kıyafeti çok iyi taşıdığını düşünüyorum.

Şahsen ilgimi cezbeden isimlerden bir diğeri de yakın zamanda ekranlara dönecek olanSanem Çelik. Aliye’nin hatrına Oktay Kaynarca ve Murat Ünalmış ile başrolleri paylaştığı yeni dizisi ‘İnadına Yaşamak‘ı izlemeyi düşünüyorum. Dizi başladığında bulabildiğim kıyafetleri Twitter hesabımdan ve buradan yazıyor olacağım. Takipte kalın!

4885
Onda Gördüm hakkında daha fazla bilgi için
/ ondagordum.com/ / twitter.com/OndaGordum / facebook.com/OndaGordum
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.