Mahmure

AŞK dizisi – Büyükada’daki evin mobilyaları

Güncellenme tarihi: 09.12.2013 17:09
Bu sefer modadan daha farklı bir şey benim dikkatimi çekti...

A.Ş.K. dizisi Çarşamba akşamları Merhamet’ten önce yayınlanmaya devam ediyor, fakat bu sefer modadan daha farklı bir şey benim dikkatimi çekti. İzleyenler hatırlayacaktır, 1. bölümde herkesi etkileyen ve aklımızdan çıkmayan bir ev vardı ki, geçtiğimiz hafta yayınlanan 7. bölümde yine görme şansımız oldu. Şebnem (Aslı Tandoğan) ve ailesine ait olan bu evi,Şebnem ve Can (Kaan Urgancıoğlu) bir kaçış noktası olarak kullanıyorlar. Tabii kim bu evde kafa dinlemek istemez ki? InStyle Home’da da yer bulan evin bir de fotoğraflarını hatırlayalım.

Evin iç dekorasyonunu ise 1. bölümde detaylıca gördük. Şebnem hastalığını öğrenince adadaki eve gitmişti. Daha sonra Azra (Hazal Kaya) onun yanına gelmiş ve bahçede sohbet etmişlerdi.
Büyükada’da bulunan bu şık evin dekorasyonunu tamamlayan bazı parçalar ise mobilya ve alışveriş sitesi Vivense.com tarafından hazırlanmış. Vivense‘de ürünler Türkiye’nin mobilya merkezlerindeki üreticilerden ve tasarımcı atölyelerinden iç mimarlar tarafından seçildiği için, dizide de bu özel parçalar dikkat çekiyor. Hemen A.Ş.K. dizisinde kullanılan veVivense‘de bulabileceğiniz ürünlere geçiyorum. Yukarıda detaylarını gördüğünüz salon dekorasyonunda kullanılan, ‘Old Legend El Yapımı Eskitilmiş Sehpa‘ 1. bölümde, Şebnem salonda ağlarken arka detayda da gözüküyor. Vivense satış fiyatı 299,- TL olan sehpayıburadan inceleyebilirsiniz.Sehpa aynı zamanda evin farklı köşelerinde de kullanılmış.Dekorasyon detaylarına devam ettiğimde, evin dışında bulunan bir dresuar dikkatimi çekti. Hol, antre mobilyası olarak da kullanabileceğiniz bu dresuar, dizide bahçe çıkışında gözüküyor. Vivense’de bulabileceğiniz ‘Terra Lake Beyaz Dresuar‘ bu ürünle aynı, sadece farklı kulplara sahip. Vivense satış fiyatı 599,- TL olan dresuarı buradan inceleyebilirsiniz.Evin farklı köşelerinde bulunan iki dresuar daha bulunuyor. Bunlardan biri ‘Camber Bombeli Dresuar’, diğeriyse ‘Bergman Eskitilmiş Krem Dresuar’. Dizide salon mobilyası olarak kullanılan Camber dresuarın Vivense satış fiyatı 745,- TL ve buradan inceleyebilirsiniz.Bergman dresuar ise 599,- TL ve buradan inceleyebilirsiniz.

Camber Bombeli DresuarBergman Eskitilmiş Krem DresuarŞebnem‘in yatak odasındaki beyaz komodinler de yine Vivense‘den. ‘Purl Lake Beyaz Komodin‘, klasik, ahşap yatak başı ve cibinlik ile kullanıldığında Şebnem’in odasına romantik bir hava katmış. Komodinin Vivense satış fiyatı 260,- TL (buradan inceleyebilirsiniz).2. bölümde Şebnem‘in adadaki evinde kalan Kerem‘in (Hakan Kurtaş) kaldığı misafir odasında da aynı komodinlerin turkuaz rengi kullanılmıştı. ‘Purl Turkuaz Komodin‘lerin özellikle rengi, soğuk taş tonlarını bence anında ısıtmış ve sahneye bir sıcaklık kazandırmıştı. Aynı misafir odasını ve komodinleri, geçen hafta yayınlanan 7. bölümde Can adaya gittiğinde de gördük. Bu komodin Vivense‘de 245,- TL, detayları buradan inceleyebilirsiniz.Son fotoğraf ise benim Instagram hesabımdan A.Ş.K.’ın yayınlandığı 7. bölüm sırasında çektiğim bir fotoğraf. Diziler yayınladığı sırada yaptığım anlık paylaşımları Twitter‘dan olduğu gibi Instagram‘dan da takip edebilirsiniz. bu yazıyla OndaGördüm’de bir farklılık oldu ve bu sefer de dekorasyonu ele aldım, umarım sevmişsinizdir yeni yazılarım için takipte kalın!

5109
Onda Gördüm hakkında daha fazla bilgi için
/ ondagordum.com/ / twitter.com/OndaGordum / facebook.com/OndaGordum
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.