Mahmure

Mango 2014 İlkbahar-Yaz Defilesi

Güncellenme tarihi: 20.02.2014 17:00
Mango dün gece 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği muhteşem bir defileyle tanıttı. Kokosh Girl olarak ben de işin mutfağına girerek defile backstage’indeki yerimi aldım:)

Her sezon için düzenlenen defilelerde olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu bir gece hazırlayan ünlü İspanyol moda markası Mango’nun bu sezon için onur konuğu, Amerikalı model Ashley Smith’ti.

Koreografisini Öner Evez’in üstlendiği defilede Didem Soydan, Anja Cihoric gibi podyum dünyasının ünlü mankenleri MANGO podyumunda 2014 İlkbahar – Yaz koleksiyonunu tanıttılar.

Koleksiyonla ilgili izlenimlerine gelecek olursak eğer Mango yaz sezonunda temel ilkesini gündelik tarz olarak belirlemiş. Hem bir öz arayışında olan, hem de spor trendini yansıtan parçalar açık bir şekilde 90’lara dönüşe işaret ediyordu. Bu tasarımlar da söz konusu dönemin bireyselliği ile basitlik ve rahatlık anlayışını ortaya koyuyor. 90’ların etkisi aynı zamanda tamamen beyaz ve nötr renklerle zıtlık oluşturan son derece vurucu tasarımlarda da görülüyordu. Bu tasarımlardaki şekiller de yeni açılı kesimlere dönüşüyorlar. Beli açık bluzlar, yüksek bel pantolonlar ve küçük kazaklar… Mango’yla bu sezon geçmişe ufak bir yolculuğa hazır olun!

Lafı çok da uzatmadan fotoğrafçı Sarper Kesim‘in Kokosh Girl okuyucuları için defilede ve backstage’de çektiği fotoğraflarla sizleri başbaşa bırakıyorum:)

Mango defilesinden görüntüler için tıklayın!

3602
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.