Mahmure

Yaz Trendi: Anvelop Tulum

Güncellenme tarihi: 10.07.2015 9:50
Şık stil arayışında yanıp tutuşanlar ama elden spor bir görünümü bırakmak istemeyenlere duyurulur: Çek tulumu, çık dışarı!

1970'ler modası yeniden sahnede. Sezonun yeniliklerinde büyük etkisi bulunan 70'ler anvelop yakasıyla tulumlara konuyor. Oldukça feminen bir kesim olarak bilinen ve 70'li yılları etkisi altına alan anvelop bu sefer sadece elbiselerle değil, tulum modelleri ile sokak modası sıralamasında yerini alıyor.
İki yandan yakasının üst üste gelmesiyle oluşan, iki yakayı birbiriyle buluşturan ayrıcalık anvelop, sportif bir şıkla sahnelerden ineceğe pek benzemiyor. Gündüz farklı ayakkabı seçimiyle geçerli bir dozda spor bir tarz yansıtırken, geceye doğru bir topuklu ayakkabı şıklığa kestirmeden varıyor. Sonrası da hep stil ayrıcalığının işaret parmaklarını cesaretlendirip, hedefi belirlemesi oluyor. Parmakla gösteriliyor...
Desenli, renkli, sade ama her daim aranan zarif görünümü kadınsı bir baskınlıkla sonuçlandırıyor anvelop tulumlar. Aslında sezonun tulumlara yeniden armağan ettiği anvelop kesim değiştiriyor tüm duruşları. Özellikle de bu yaz gününün zayıf gözükmek için çabasız bir sonucu ortaya çıkarması, giymek için yeterli bir sebebi doğuruyor. İnce bir bel oyuntusu ve bacakları olduğundan daha uzun gösteren bir kesime kim yüz çevirebilir ki?
Dökümlü ve derin dekolte açılımı da yine 2015 trendlerinde sivrilmesini sağlıyor anvelop tulumların. 70'li yıllar modası değişime uğramadan direk olarak günümüze geliyor ve baş köşeye kuruluyor. Tabii ayrıcalıklı desenler, modernize edilmiş yeni görüntüsünü ele vermiyor değil. Çiçek baskılar, tropikal desenler, renkli ve cıvıl cıvıl enerji dolu bir tonlama hemen kendini belli ediyor. Bazen etnik bir tarz ile boheme gönderme yapıyor, kimi zaman ise sadeliği ile hedef şaşırtıyor. Ne olursa olsun parmakların yönü belli, spor şık kombinasyon arayışına cevapta... Yaz mevsimine uygunluğu bu kadarla sınırlı kalmayan tulumların, tek parça olması da popülerliğini arttıran nedenler arasında. Kısaca, bir nedene ihtiyaç yok aslında tulumlar için. Her an her yere hazırlıklı olmak için giyin derim...4776
İrem Şen hakkında daha fazla bilgi için
/ modaviki.com/ / twitter.com/ModaViki / facebook.com/modaviki
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.