Mahmure

Tarz Meselesi: Tül Etek Kombinleri

Güncellenme tarihi: 18.07.2015 11:28
Yaz coşkusu etekleri kabarttıkça kabartıyor, stiller tül eteklerle coşuyor!

Sıradan kombinasyonlardan sıkıldınız mı? Artık Jean pantolonlar içinizi mi karartıyor? Güpe gündüz biraz şımarmak, tabii bir de daha havalı bir stile kavuşmak kime ters gelebilir ki? Tüm bu sorular kafanızda dolanırken ve gardırobunuzun önünde dakikaları çoğaltırken bir türlü “ne giysem?” sorusu peşinizi bırakmıyorsa, artık bir şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Bu değişime biraz coşku, biraz romantik bir dokunuş ve fazlaca tül eklemeye ne dersiniz? Genellikle tütü etek diye bilenen ve tül etek olarak anılan modeller sokaklarda salınıyor. Salınan ve sevilen etek modelleri ile şık kombinleri spor tarzlarla harmanlamak için neyi bekliyorsunuz?

Tül etek kombinleri sadece özel günlere hitap etmiyor artık. Günlük olarak da kullanılan tül etek modelleri spor tarza dönüştüren tişört ve gömlek modelleri ile bambaşka bir görünüme bürünebiliyor. Kabarık ve tül görünümü özellikle basic tişörtlerle bastırılmış bir havayı temsil ediyor; fakat asla havası sönmüyor.

Sıradanlıktan yakındıktan sonra bu sevimli ve aynı zamanda şık etekleri sadece basic tişörtlerle kombinlemek olmaz. Daha şık ve daha romantik bir tarzı da zorlanmadan crop tops yani kısa bluzlarla kazanabilirsiniz. Sade ve düz renk bir kısa bluzun üzerine iri bir kolye takarak tüm sadeliği de yeterli düzeyde hareketlendirmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Çizgili tişört yaz aylarının en popüler eğilimi. Breton bluz ile tül etekler sanıldığından daha fazla bir ahengi ortaya çıkarıyor. Aynanın karşısına geçtiğiniz zaman kendinizi çok iyi hissetmeniz ve bu zıt ikilinin ne kadar da birbirine yakıştığına kanaat getirmeniz olası. Unutmayın her zaman zıt kutuplar birbirine çeker. Tabii bu çekim gücünün kimi zaman çarpışma etkisi yarattığını da unutmamak gerekli.

Bluz, tişört derken gömlekleri es geçmek tabii ki olmaz. Gömlek modelleri ile oluşturulan kombinasyonlar adeta arada kalmış bir tarzın habercisi. Kendinizi arafta bırakmamak için ayakkabı ve aksesuar seçimine özen göstermeniz kaçınılmaz. Spor desen olmaz ama şık da değil cümlesinin başrolünde olmak istemiyorsanız tabii…

Uzayıp giden, ayaklara ulaşan tül etekler konudaki son nokta. Gündüzden geceye hatta gece gündüz her yerde bu eteği kullanabilirsiniz. Basic bir tişörtün başrolünü üstlendiği bu kombin, tül eteğin görkemine duyduğu aşkı anlatıyor. Mutlu son…


9091
İrem Şen hakkında daha fazla bilgi için
/ modaviki.com/ / twitter.com/ModaViki / facebook.com/modaviki
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.