Mahmure

Sokak Modası: Bohem Şıklık

Güncellenme tarihi: 03.08.2015 12:21
Rahat ve elegan stilleri ön plana çıkaran şık bohem gündüzden geceye her yerde!

Bohem her an özgür ve bağımsız olmak ister. Öyle kalıba sokulmuş tekdüzeliği de yoktur. Monoton ve rutinlik ise hem uzak hem de oldukça sıkıcıdır bu tarz için. Söz konusu bohem tarzdan açıldıysa eğer rahatlık her zaman için ön planda ve vazgeçilmezdir; şık bir stil arayışı gündeme geldiyse bile hem de... Sıradan bir günü bohem tarz ışığında, üstelik de şık bir duruşla değerlendirmek sanıldığı kadar zor ve zorlu bir seçim değildir. Bohem şıklık sokak modası içerisinde sivrilen ve gittikçe popülerleşen bir seçimi doğuruyor. Gündüzden geceye, gündelik tarzı ofis şıklığına, ofis şıklığını gece planlarına taşıyor.

Bohem Elbiselerin Şık Öyküsü

Bir varmış, hep varmış ve iyi ki de varmış diye başlayan bir öykü duymadıysanız eğer kulaklarınızı iyice açmalısınız. Bohem elbiseler salaş yapıları kadar şık bir stili de armağan etmek için hazırlar çünkü. İşte tam da bu yüzden dillere destan ve masal tadında bir stili de armağan etmek için var gibiler. Hatta bu öyle bir var oluş ki sanki sırf gardırobunuzun eksiği onlarmış da, şimdi tamamlanmış hissiyatı taşıyorlar. Hem gündüz hem de gece, her an her yere hazır bir şekilde üstünüze konmayı bekliyorlar.

Ofis Kombinlere Bohem Şıklık

Yaz, sıcak hava derken ofis şıklığına uyumlu rahatlığı bohem şıklığı yeterince karşılıyor. Etnik desenleri şortlara döküldüğü, şifon gömleklerin üzerine konduğu ve ince bir kemerin hep zarif durduğu kombinler bohemin şık yansımasını temsil ediyor.

Gündüzden Geceye Şık Bohem

Sabahtan akşama ve hatta geceye kadar durmaksızın bir planınız varsa ve hala rahat olmanın peşindeyseniz eğer boheme başvuru yapmalısınız. Şık ama rahat, salaş ama zarif bohem gündüzden geceye doğru bol paça pantolon ve zarif kısa bluz kombinlerini aklınızın bir köşesine ve hatta her köşesine asmak için hazır!

Lüks Bohem Tarza Alışın!

Bohemin o özgür ruhun temsilcisi olduğu gerçeği, günümüz modernliğine katıp biraz zengin bir görünümle lükse adım atmasına şaşırmayın, alışın! Hatta boheme bulanıp, hayata karışın...5647
İrem Şen hakkında daha fazla bilgi için
/ modaviki.com/ / twitter.com/ModaViki / facebook.com/modaviki
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.