Mahmure

Dantel Bluz Jean Kombinleri

moda
Güncellenme tarihi: 29.05.2016 10:06
Bir dövme misali jean derimize, dantel ise iliklerimize işleniyor! Sokak modası hiç olmadığı kadar romantik ve sportif bir tavırla önümüzü kesiyor!


Dantel Bluz Jean Pantolon

Hava ısındıkça romantik dantel, jean kumaşın samimiyetine kapılıyor iyice. Sokağın modası danteli jean kumaşa kattıkça hiç kimse bunun esirinden kurtulamıyor. Söz konusu kot kumaş olunca mavinin her tonu beyaza bulanıyor. Hem şıklık hem de rahatlık sıcaklık düzeyi yükseldikçe ayaklara vuruyor, bu da sneakers bağımlılığına neden oluyor tabii ki. Sonuç olarak ise bir jean, bir dantelli bluz ve bir çift spor ayakkabı her yana dağılıyor.

Pantolon Kombinleri

Havanın esintisi resmen bizi kot pantolonlara bağlıyor. Jean kombinleri ile romantizm ise tabii ki dantel bluzlarla gerçekleşiyor. Gündüze, geceye ve her an her yere hazırlıklı olmanın anahtarı bu iki parçaya öncelik tanımaktan geçiyor.

Etek Olmadan Asla

Jean pantolonlar kadar zamansız listesinde artık kot eteklerde var. Güneş biraz kendini gösterir göstermez özellikle geçtiğimiz sezondan yeniden sokak modasına anında adapte olan önden düğmeli jean etekler piyasaya çıktı. Dantelli bluzlarla tamamlanmak ise kaçınılmazı...

Elbise Altı Pantolon Dedikleri

Elbise altına tayt, pantolon ve türevleri artık bizi şaşırtmıyor. Yani en azından biraz zaman geçtikten sonra. Hava şartlarına güvenmemekten mi kaynaklanıyor tartışılır. Bu tartışma gerekliliği konusunda ise konuşmaya kapanmalıdır. Söz konusu dantel ve jean detayı olsa bile...

Şort Kolaylığı

Yaz mevsimi denildiğinde olmazsa olmazlar arasında kot şortlar da var. Plajdan sokağa adapte meselesi ise romantik dantele kalıyor. Yaz günü bacaklar fora, dantelli bluzlar çok moda!
10102
İrem Şen hakkında daha fazla bilgi için
/ modaviki.com/ / twitter.com/ModaViki / facebook.com/modaviki
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.