Mahmure

Yeni Ev Giyim Modası: Pop-lin!

Güncellenme tarihi: 22.08.2014 15:27
Klasikleşen bir yalanla yazıma giriş yapmak istiyorum “Ben başkası için değil, kendim için giyiniyorum!”...

Evet, belki bazıları için bu doğru olabilir bu ama bu tezi çürütecek bir çok örnek verebilirim ben size. Örneğin; normalde çok bakımlı ve özenli giyinen kadın arkadaşlarımın ev hallerine bakıyorum da evde sanıyorum ki kendilerini birazcık umursamıyorlar.

Yoksa siz de sadece sokağa çıktığınızda, işe giderken mi sadece kendiniz için giyip, süsleniyorsunuz?

“Bu işte bi’ gariplik var!” diyip, biraz araştırdım, biraz dergileri kurcaladım ve gardırobumun pijama ev giyim bölümünü yenileyeme karar verdim.

Evet, tüm bunları yaparken işi biraz büyütüp ev dekorasyonunda da değişiklik yapmış, birkaç dolabımı beyaza boyayıp, giymediğim eşyalarımdan kurtulup, kendimi yeniliklere daha da hazırlamış olabilirim.

Modayı takip ediyorsanız, evde olma halini de tutkuya dönüştürün!

Ruhunda biraz Virginia Woolf , biraz Marilyn Monroe olanların Kombini:


Kendinize önem vermek aslında sizi kimsenin görmeyeceği zamanlarda da kendinizi şımartmaktan geçiyor. Şık olun, birinin sizi görmesine gerek yokken de aynaya baktığınızda görüntünüzden mutlu olacak kıyafetleri giyin.

Son zamanlar kendimi iyi hissettiren, yeni keşif ev modası Poplin Homewear ‘den seçtiğim kombinlerimi sizinle paylaşıyorum:

Bu kombinde bana biraz Virginia Woolf , biraz Marilyn Monroe ve yalın tasarımlarından dolayı tercihim olan Poplin Homewear eşlik ediyor. El yapımı ürünlerden oluşan koleksiyondan seçtiğim tulum, beyaz, ince, yumuşak bir kumaştan yapılmış. Bu tulumun içinde hem çok rahat hem de çok şık olacaksınız. Sırt detayında yer alan dekoltesi ve açık mavi melek kanatlarını andıran detaylarına ise bayılacaksınız! :)

Ev modanızı yarattıysanız şimdi sırada uyku öncesi biraz Virginia Woolf okumakta…

Yaz Tembelliği İçinde Modadan Uzaklaşmayın!

Yaz ay sıcaklarında ruhuma kedi tembelliği bürünüyor sanki. Eğer siz de benim gibiyseniz sıcakla başa çıkarak, huzurlu ve güzel uyumak için önerim var;

*Özellikle yaz aylarında ince dokulu, hafif, ve pamuklu ürünler giymelisiniz. Yaz tembelliği için benim seçtiğim ikinci kombin;

*Poplin Home Wear ‘dan hafif göbeği açık, alt parçası ise biraz yüksek belli olan, rahat mı rahat puantiyeli takım oldu.

*Uyumadan önce az kalori almak için, rahat uykuya dalmak için biraz meyveli yoğurt veya yoğurtlu dondurma ile serinlemeli,

*Henüz okunmamış “Uykusuz” dergisinin yaza özel çıkarttığı seriden birkaç bölüm okuyarak zihni boşaltıp öyle girmeli yatağa.

“Ve yine de tek heyecan verici yaşam düşsel olandır. “

Virginia Woolf

Diyerek düşlediğiniz modayı yaratmanız, her gece mışıl mışıl uykulara dalmanız dileğiyle…

8649
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.