Mahmure

Bilinçaltına Yolculuk

Güncellenme tarihi: 15.05.2013 15:23
Selda Soytürk ile Bilinçaltına Yolculuk

Tut ki bir masalın içine düştünüz, bir cin size hayatınızı değiştirebilecek 1 dilek hakkı verdi. Geçmişi mi geleceği mi değiştirmek isterdiniz?

Sanırım bir çoğumuzun cevabı geleceğimize yardımcı olacak şeylerden yana olurdu. Para, sağlık, aşk…

Siz şu anki sizken bu dilekleriniz gerçekleştiğinde yüzde yüz mutluluğa ulaşabilecek misiniz?
Para, aşk, hayal ettiğiniz hayat… Peki ya sizinle gelen bebeklikten, hatta cenin halindeyken size yüklenen anılarınız, mutsuzluğunuz, güvensizlikleriniz, iç huzursuzluğunuz?

İnsanın hayatını değiştiren tesadüfler olur bazen. Size hiç olmadı mı?

Doğru zamanda karşınıza çıkan, dokunuşuyla hayatınızı değiştiren… Belki bir yıkım, belki yeni bir başlangıç yaptıran karşılaşmalar…

Mekanı unuttuğunuz, her cümlesinde kendinizi, davranışlarınızı sorguladığınız 2 saat geçirdiniz mi?

Henüz olay çok taze benim zihnimde, benim hislerimde. Nasıl anlatsam, hangi kelimeyi seçsem de hislerim karşı tarafa yani size eksiksiz aksa...

Selda Soytürk Akyılmaz, Türkiyenin ilk ve tek sertifikalı The Journey /Bilinçaltına Yolculuk uzmanı. Her cümlesinde kendimi sorgulatan, her örneğinde kendimden bir şey bulmamı sağlayan Selda Soytürk Akyılmaz, aurası yüksek, ışıldayan bir insan. Farklı sektörlerde kariyer sahibiyken 15 yıllık iş hayatını bırakarak inandığı bir şey için İngiltere’ye giderek 1 buçuk yıl boyunca bilinçaltı temizleme sistemi olan The Journey’nin eğitimlerini almış ve Türkiye’nin ilk “The Journey Uzmanı” olmuş.

“Eski Selda olsa böyle yapardı, eski Selda böyleydi..” diyerek hiç çekinmeden anlatıyor örneklerini, zayıflıklarını. “Eski Selda” diyor çünkü şu anda dipdiri, yepyeni bir ruh içinde, çok belli.

Seanslarından, eğitimlerinden konuşuyoruz… Herkesin farklı hikâyesi farklı korkusu var.

Ya bu işi yapamaz başarısız olursam, aldatılır mıyım?, kimse beni yeterince sevmiyor, kimseye güvenemiyorum, partnerime duyduğum kıskançlık geçmiyor, bir türlü mutlu bir ilişkim olmuyor, istemsiz çok fazla yemek yiyorum durduramıyorum…

O konuştukça iç hesaplaşmalarımla beynim huzursuz oluyor, daha seans yapmadan ben kendimi sorguluyorum.

“Daha ilk kez gördüğüm birine neden en zayıf olduğum noktalardan bahsediyorum” diye bir fikir düşüyor aklıma sonra saniyesinde unutarak onu dinliyorum öğrenci gibi. Her örneğiyle gözlerim hayretle sabitleşiyor.

9387
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.