Mahmure

Yeni Trend: Eşarp

Trend: Eşarp
Güncellenme tarihi: 01.06.2018 10:11
Son zamanlarda podyumlarda esen rüzgarların ardından sokak modasında fırtınaya dönüşen bir trende dikkatinizi çekmek istiyorum: Eşarp... Renk renk, desen desen eşarplar hem 2018 yazını hem de 2018 kışını -şimdiden- etkisi altına almış durumda...

Saçları süsleyen eşarplar genellikle Rus ve Rumen'lerin kullandığı stilde bağlanıyor. Benim buraya iliştirdiğim görsellerin dışında biraz daha ilham almak isterseniz, size Miroslava duma ve Ulyana Sergeenko'nun görsellerine bakmanızı salık veririm. Ne de olsa, iki isim de eşarbı ustalıkla stiline katan stil ikonları...Eşarp trendi, 2018 yazının öne çıkan ayrıntılarından olsa da, önümüzdeki kış etkisini daha da artıracak gibi görünüyor. Valentino, Versace ve Balenciaga gibi dev markaların sonbahar koleksiyonlarında bu tarz eşarplara ziyadesiyle yer verdiğini görüyoruz. Ben 50'lerden fırlamış gibi görünen eşarbın büyük siyah gözlükler ve yine dikkat çekici küpeler ile tamamlanmasına bayılıyorum. Bence hem sonbaharda hem de içinde bulunduğumuz bahar havasında deneyebileceğiniz 'havalı' bir trend... Ne dersiniz?

2371
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.