Mahmure

Trend: Yaz Trençkotu

Güncellenme tarihi: 07.08.2014 15:07
Kimono'dan bir tık kalın, bildiğimiz trençkota göre epey ince olan "yaz trençkotu" farklı detaylara önem veren modaseverlerin hoşuna gidebilecek bir giyim parçası...

                                                                          Gary Pepper

Bahsedeceğim parça öyle bir şey ki; gardırobunuzda olsa da olur, olmasa da... Kimono'dan bir tık kalın, bildiğimiz trençkota göre epey ince olan "yaz trençkotu" farklı detaylara önem veren modaseverlerin hoşuna gidebilecek bir giyim parçası... "Yazın trençkot mu giyilir?" dediğinizi duyar gibiyim lakin, bu yaz meydana gelen kimono patlamasından sonra yazın kat kat giyinmenin hiç de fena olmadığını tecrübe etmiş durumdayız. Hal böyleyken; bu uçuş uçuş, incecik trençkotların yaz için şık ve tarz bir parça olduğunu düşünmemek hata olur.

Uçuş uçuş diyorum zira, bu trençkotlar ipek kumaştan... Bu sebepten hafifler hem de bildiğimiz trençkotun militer/maskulen duruşuna kıyasla daha feminen bir görüntüleri var. Zara, Mango gibi kurtarıcımız olan Fast Fashion mağazalarda rahatlıkla bulunabilecek bu parçayı tıpkı trençkot gibi düşünüp, bir tanecik de olsa edinmeyi düşünebilirsiniz. Hem önümüz sonbahar, trençkotun fazla geldiği günlerde ipek trençkotlar iyi bir seçenek de olabilir. Siz ne dersiniz?

                                                                      Negin Mirsalehi

                                                           Negin Mirsalehi                                                              Karla's Closet

                                                                         Wendy's Lookbook                                                                       Man Repeller

                                             

4529
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.