Mahmure

Trend: Volanlı kollar

Güncellenme tarihi: 23.07.2015 17:10
Sokak modasında mühim bir yer işgal eden çan kollu üstleri sizler için derledik...


Ah biliyorum: 70'ler diye diye bu yazı yarıladım ancak moda dünyasının köşesini bucağını sarıp sarmalayan bu güzide dönemin etkileri azımsanmayacak gibi değil. Uzun bir zamandır hacimli ve volanlı parçalardan bahsediyoruz; İspanyol paçalar, peplumlar ve volanlı bluzlar... Bu akıma volanlı kolları bulunan parçaları da eklemek gerekiyor. Zira, çan şeklindeki kollar önümüzdeki 2015-2016 sonbahar/kış döneminde de bol bol görülecek parçalardan olacak.

Kollardaki volanlar kimi zaman abartılı kimi zaman abartısız sade görünümlerde dikkat çekiyor. Sokak modasında mühim bir yer işgal eden çan kollu üstler, özellikle beyaz renklerde göze çarpıyor. Hacimli olmaları sebebiyle dar parçalarla kombinlenmeleri hoş bir görüntü veriyor. Skinny jean ya da kalem etekler bu tarz kollarla uyum sağlıyor. Ancak, çan kollu bluzları yine volanlı pantolonlar ya da eteklerle de kombinleyebiliriz. Tercih ve zevk sizin...

Hallie Daily

Street Smith

The Little Magpie3668
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.