Mahmure

Trend: Süveter Elbise

Güncellenme tarihi: 16.10.2014 17:48
Daha önce bu kışın en önemli modasının triko olduğundan şurada bahsetmiştim. Trikonun yükselişiyle birlikte farklı şekillerde yorumlanmasına tanıklık ediyoruz...

Zira, şu sıralar süveter elbise trendinin oldukça öne çıktığını görüyoruz. Sokak modasının yıldızı olan bu parça, daha çok sezonun en önemli eğilimlerinden olan Oversized kazakların elbise gibi giyilmesiyle dikkat çekiyor. Yani ille bir triko elbiseniz olmasına gerek yok. Boyu diğer kazaklara göre uzun olan Oversized kazaklar bu sezon elbise olarak kullanılıyor.

Süveter elbise trendinin en önemli noktası ise ayakkabı seçimi. 2015 yılının önemli trendlerinden olan diz üstü çizmeler, bu tarz kazak ve elbiselerle birlikte kombinleniyor. Diz üstü çizmeye bir diğer alternatif ise diz üstü çorap ve ayakkabı/bot kombinasyonu...

Her iki şekilde de modern ve minimal bir görüntü veren bu kombinasyonların dışında Stiletto'ların, spor ayakkabıların ve bilekte biten botların da süveter elbiseler ile tamamladığını söyleyebilirim.

5550
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR

Burada beğendiğimiz kıyafetlerii hangi mağazalarda bulabiliriz. Onu da paylaşırsanız sevinirim.

Kerime Aydın 31.10.2014 11:15:14
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.