Mahmure

Trend: Prada Zip-Front Sandalet

Güncellenme tarihi: 05.05.2014 15:13
Bu sandaleti giymeyen kalmadı desem yeri!

Sokak modasında en çok gördüğüm ayakkabılar arasında yer alan Prada tasarımı, önden fermuar detaylı sandalet, adeta viral bir akım yaratmış durumda. Önümüzdeki kış koleksiyonlarının görücüye çıktığı 2014-2015 Sonbahar/Kış moda haftalarında en fazla giyilen ayakkabılardan biriydi. Kara kışa yenilmeyen cengaver modaseverler bazen soket çoraplarla, bazen de çıplak ayakla bu sandaleti giyip durdular.

Bu sandaleti en fazla tercih eden kişi ise, moda haftalarında sık sık görüntülenen milli gururumuz Ece Sükan'dı. Ece Sükan da opak çorapla, soketle ya da çıplak ayakla Prada sandaletleri giyerek bu sandaletin daha da dikkat çekmesini sağladı. İşin garibi, sandalet Prada'nın 2013 sonbahar koleksiyonuna ait bir parça. Bu kadar modasever ayakkabıyı stoklayıp şimdi mi giydi yoksa birebir taklitleri sokak modasına mı düştü bilinmez, ancak bu sandaletin sokak modasının hitlerinden olduğunu belirtmek gerekiyor...

2441
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.