Mahmure

Trend: Obi Kemer

Güncellenme tarihi: 03.05.2015 2:00
2015 yılı Uzakdoğu temasının kendisini iyice hissettirdiği zamanlardan biri. Bir kaç sezondur kimono trendi ile dikkat çeken bu güzide temanın artık bir çok detayda kendine yer buluyor...

Uzakdoğu temasına ait olan en güzel trendlerden biri olan Obi kemerler de bu önemli detayların arasında yer alıyor. Nam-ı diğer 'karate kemeri' olarak da adlandırılan bu aksesuar hemen her tür giyim parçasıyla kullanılabiliyor. Obi kemerlerin daha çok gömlek, ceket, yelek ve elbiselerin üzerinde değerlendirilmesi dikkat çekiyor.

Bir kaç sezondur olacağının sinyallerini veren Obi kemer, 2015 yılının önemli aksesuar trendleri arasında yerini aldı bile... Daha çok deri ve kumaşta yapılmış bu kemerler, kalın ve ince geçişleri ile kıyafete tarz bir dokunuş ekliyor. Obi kemer bulamazsanız eski kravatlardan ya da kumaş/deri parçalarından kendi Obi kemerinizi de yapabilirsiniz. Aşağıda paylaştığım video belki size fikir verebilir. Keyifli seyirler!

4826
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.