Mahmure

Trend: Lace-up Üstler

Güncellenme tarihi: 25.05.2015 9:42
Her şeye bağcık olur da bluzlar da olmaz mı? İşte 70'lerden günümüze ışınlanan Lace-up trendleri...

Çok değil daha bir kaç gün önce Lace-up babetlerden şurada dem vurmuştum. Bugün ise 70'lerden günümüze ışınlanan Lace-up trendinin farklı bir tezahürünü sizlerle paylaşmayı istedim. Her şeye bağcık olur da bluzlar da olmaz mı? Elbette bluzlar da bu güzide trendden nasibini alıyor. Biraz feminen, çokça bohem Lace-up bluzlar giyene ayrı bir çekicilik ve hava katıyor. 

Bluzlarda görülen bağcık detayı, genellikle ön kısımlarda dikkat çekiyor. Ancak kol altlarında ya da sırt kısmında da Lace-up detay kullanılmış bluzlara rastlamak mümkün... Lace up detayını DIY projeleri ile istediğimiz tişörtlere ya da bluzlara da ekley

Boho stilinde öne çıkan Lace-up bluzlar daha çok İspanyol paça Jean pantolon ve şortlarla kullanılıyor. Boho tarzına yaraşan bir şapka ve süet botlarla harika görüneceğini düşündüğüm Lace-up bluzlar konusunda ilham vermesi için derlediğim görsellere göz atmayı unutmayın.

4196
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.