Mahmure

Trend: Kediler

Güncellenme tarihi: 19.02.2014 9:35
Şirin kedi kulaklarının yer aldığı şapkalar, bereler, taçlar, kedi şeklinde çantalar, kedi desenli kazaklar ve tişörtler sokak modasını resmen ele geçirdi!


Kedilerin ne zaman modası geçti ki ? Hiçbir zaman! Kediler hep modanın içindeydiler: Kedi silüetleri, kedi suretleri, kedi gözlükler, kedi gözü makyajı ve büyük kedilerin desenleri her daim modanın içinde konuşulan detaylardan olup çıktı. Ancak, sokak modasında bu "kedili" modanın daha da bir popüler olduğunu söylemek gerekiyor. Şirin kedi kulaklarının yer aldığı şapkalar, bereler, taçlar, kedi şeklinde çantalar, kedi desenli kazaklar ve tişörtler sokak modasını resmen ele geçirdi!

Bir kaç sezondur yükselmeye devam eden bu "minnoş" trend, hemen her giyim parçasında karşımıza çıkabiliyor. Özellikle kedi kulaklarının yer aldığı bere ve şapkalar sokak modasında en çok tercih edilen aksesuarlardan biri... Çantalar, kazaklar deseniz harikalar. Benim de çok hoşuma gidiyor, fotoğraflara bakmaya doyamıyorum. Beğendiğim parçaların olduğu fotoğrafları bu post'ta derlemek istedim. Umarım beğenirsiniz ^.^


7334
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.