Mahmure

Trend: Dantel Kalem Etek

Güncellenme tarihi: 12.06.2015 17:10
Son bir kaç yıldır, arkasına aldığı rüzgarla gerek podyumlarda gerekse de sokak modasında yükselişe geçen dantel, popülerliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Bu sezon beyaz dantelin ortalığı istila ettiğini görüyoruz. Bir çok dantel parçanın öne çıktığı sokak modasında ise dantel kalem eteklerin ayrı bir yeri var... 2013 yılından beri bol bol görülen dantel etekler, 2015 yaz sezonunda kalem etek şeklinde karşımıza çıkıyorlar.

Peki, neredeyse her sezon konuştuğumuz dantel etek trendi, bu sezon hangi parçalarla kombinleniyor? Dantel bir kalem etek ziyadesiyle 'yıldız' bir parça olduğundan beyaz bir Basic tişört ya da Boyfriend gömlekle kullanılabilir.

Spor ayakkabıların halen zirvede olmasından mütevellit, dantel kalem eteklerin klasik Sneakers ve Slip-on tarzı spor ayakkabılarla birlikte giyildiğini söyleyebilirim... Kot gömlek ve kot ceketler hatta militer tarz üstler de farklı alternatif arayanlara fikir verebilir...

 

 

5648
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.