Mahmure

Trend: Boyfriend Gömlek

Güncellenme tarihi: 24.04.2014 14:52
Bana göre maskulen akımın en güzel parçalarından biri... Zira, erkek gömleği (ya da benzerini) giymiş bir kadının çekiciliğine ve karizmasına diyecek sözüm yok.

Bu sezon özellikle mavi tonları, beyaz ve çizgili Boyfriend gömleklerin olduğunu görüyoruz. En azından dolabınızda yoksa bir tane beyaz renk Boyfriend gömlek edinmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü trend olmasa dahi bir kadının gardırobunda her zaman bulunması gereken bir parça olduğunu düşünüyorum.

Karizması bir yana, bir Boyfriend gömleğin feminen parçalarla harika bir uyumu olduğunu söylemek gerek. İster kalem etekle, ister midiyle... Kumaş pantolonla ayrı havası var, yırtık Jean ile bir başka havası var. Unutmadan, bu sezon Chambray kumaştan gömleklerin de (Rengi itibariyle denim gömleğe benzeyen ancak çok daha hafif kumaştan yapılan gömlekler) önemli bir yeri olduğunu belirteyim... Anlayacağınız, biraz Oxford havası biraz da maskulenlik bu sezon gömleklerde öne çıkan detaylardan olacak... Eğer şimdiye kadar aradığınız Boyfriend gömleği bulamadıysanız, mağazaların erkek reyonlarına göz atmanızı da tavsiye ederim (:

7797
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.