Mahmure

Trend: Beyaz Kazak

Güncellenme tarihi: 02.01.2016 1:02
Bizler hâlâ, "Kışın beyaz giyme, toz olur" fikrine takılıp kalmışken, küreselleşmiş dünyanın güzide modaseverleri "White is the new black" nidâlarıyla sokakları arşınlıyor.

Kışın beyaz giymenin dayanılmaz cazibesine yenik düşen sokak modası sakinleri, şimdilerde beyaz kazaklarıyla ortalıkta fink atıyorlar. Beyaz trikoların salaş olanları da makbul, boyu kısa olup vücut hatlarını belli edenleri de... Balıkçı yaka olanlar hem olmaları hem de sıcak tutmaları sebebiyle bir adım önde.

Sezonlardır süren Oversized modasının, beyaz kazaklar için de geçerli olduğunu belirteyim. Salaş örgülü olanları, boyları neredeyse elbiseyle yarışacak modeller revaçta olacak. Pek tabii sadece beyaz rengin değil, beyazın bütün tonlarının kazaklarda yerini aldığını belirtmek gerek. Beyaz, kırık beyaz, ekru, fildişi hatta krem tonlarını da bu sınıfa sokabilirsiniz. Beyaz kazaklar en fazla siyah, beyaz, Camel ve gri tonları ile birlikte kullanılıyor. Klasikleşmiş denim mavisindeki Jean pantolonunuzla beyaz kazağın çok yakışacağına da emin olabilirsiniz.

3259
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.