Mahmure

Trend Alarmı: Şal Ve Kemer

Güncellenme tarihi: 05.01.2016 14:07
2014-2015 sonbahar koleksiyonlarında, göz alıcı güzellikteki elbiseler şık, desenli şallar ve renkli kemerler ile tamamlanıyor...

Burberry'nin 2014-2015 sonbahar koleksiyonlarında, renk ve desenleriyle muhteşem güzellikteki elbiselere farklı desenlerde şık şallar eşlik ediyor ve bu görüntü mutlaka kemer ile tamamlanıyordu. Bu güzel trendin ilk uygulayıcısı stil ikonu Olivia Palermo oldu.

Stil ikonu podyumdaki stili sokak modasına taşıdı. Ünlü stil ikonunun bu trendi takip etmesi, şal ve kemer eğiliminin bir adım daha öne çıkmasına sebep oldu kuşkusuz.
Aslında şalların kemer ile birlikte kullanılması bu sezona ya da Burberry'e ait bir değil. Geçtiğimiz sezonlarında yine ünlü stil ikonları Miroslava Duma ve Taylor Tomasi Hill'in şalları bu şekilde kemerle birlikte kullanmaları dikkat çekmiştiBu sezonun dikkat çeken detayı elbiselerde desenli şalların kullanılması ve şal boyutlarının Maxi boyutlarda kullanılması oldu. Farklı desenlerle Burberry'nin yarattığı o uyum yakalanabilir, üstelik şalı kemer ile kullanmak kıyafetlere farklı bir hava da veriyor. Uygulaması basit bu eğilim, içinde bulunduğumuz sezonun denenebilir trendlerinden biri... Siz ne dersiniz?

9175
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.