Mahmure

Moda: Uzun Şallar!

Güncellenme tarihi: 20.02.2015 10:12
Malumunuz, 2015 kışı atkı ve şal konusunda en mühim sezonlardan biri... Battaniye kıvamındaki şallar, pançolar, kemerle kombinlenen atkılar derken aksesuar bâbında zengin bir kış geçirdiğimize hiç şüphe yok...

Kışın en yoğun günlerini yaşadığımız bugünlerde, boynumuzu sarıp sarmalayan atkı ve şalların tamamladığı kıyafet yok gibi... Sokak modasının da ilk günden destek verdiği bu trende blogger'lar da kayıtsız kalamadı. Uzun ve geniş şalları şık manto ve kazaklarla tamamlamaya devam ettiler. Bugünlerde boyları uzun ve gösterişli atkıların/şalların bir adım daha önce çıktığını görüyoruz.

Uzun şallar genellikle nötr renk tonlarında tercih ediliyor. Özellikle gri uzun şalların bu sezon mühim bir yeri var. Gri dışında toz pembeler, maviler, siyah ve ekru renk tonları bol bol kullanılıyor. Ekose ve monokrom desenler de popüler... Büyük ve uzun şalların kombinlerde daha salaş bir şekilde kullanılması da dikkat çeken detaylardan... Uzun atkıların boyna sarılarak kullanılması yerine, omuzların iki yanından sarkıtılması sokak modasında sıklıkla tercih ediliyor.

 

5416
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.