Mahmure

Mikro Trend: Snoopy

Güncellenme tarihi: 29.08.2014 17:37
Çocukluğumun dönem olarak en güzel çizgi filmlerin yayınlandığı zaman dilimine denk geldiğini söyleyebilirim...
En beğendiğim çizgi filmlerden biri, Charlie Brown ve köpeği Snoppy'nin maceralarının yer aldığı "Snoopy"ydi. O zamanlar kalem kutusu büyük meseleydi ve benim kalem kutum, kulübesinin üzerinde gündüz düşlerine dalan Snoppy ile süslüydü.
Derken bir gün; kalem kutusu yırtıldı, içim cız etti ve sanırım o günden beri Snoopy'li herhangi bir eşyam olmadı. Tabii bu olmayacağı anlamına gelmiyor zira, Snoopy'nin gözüktüğü giyim parçaları mikro bir moda trendi olup çıkmış durumda...
 
Geçen yıl kendini gösteren çizgi film kahramanlarıyla süslü giyim parçaları, bu yıl 90'lar etkisinin aynı minvalde devam etmesi sebebiyle görülmeye devam ediyor.
 
Özellikle geçtiğimiz yaz sezonu dikkat çeken Snoopy, gördüğü ilgiyi kaybetmeyince olan oldu ve içinde bulunduğumuz 2014-2015 sonbahar/kış sezonuna hızlı bir geçiş yaptı. Snoopy deyince akla Charlie Brown gelse de, spotların sevimli köpek Snoopy'nin üzerinde olduğunu hatırlatırım. Dilerseniz, sokak modasından keyifli fotoğraflarla bu trendi yâd edelim...
4216
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.