Mahmure

Célfie Tişört Trendi

Güncellenme tarihi: 29.07.2015 16:55
Mesajlı tişörtlerden göze çarpan yeni bir slogan celfie tişört!


Slogan trendi hız kesmeden sürüyor. Mesaj veren parçalar arasında popüler bir yeri olan tişörtler de bu esprili ve yaratıcı trendden payını almaya devam ediyor. Mesajlı tişörtler konusunda ise bir kaç aydır yeni bir slogan göze çarpıyor. Sevdiğimiz moda bloggerlarından Sincerely Jules'un tasarladığı "Celfie" tişört sokak stilinin favorisi... Céline ve Selfie sözcüklerini birleştirerek esprili bir mesaj oluşturmayı başaran blogger'ın, Célfie tişörtünün fanları da çoğunlukla stil bloggerlarından oluşuyor.

Çok tutunca, hemen ardından Célfie Sweatshirt'ler gelmiş... Célfie tişörtlerin fiyatı 39 Dolar. Tişörtü incelemek isteyenler şuradan göz atabilirler. Şimdiye kadar bir çok bloggerın giydiği Celfie tişörtü, ünlüler camiasından Ashley Tisdale de tercih etmiş. Bence 2013'ün en başarılı slogan/mesajlarından biri... Hem, zaten 2013'ün kelimesi de "Selfie" olarak belirlenmişti. Önümüzde mesajlarla geçecek bir sezon daha bizleri bekliyor. Bakalım daha ne gibi sloganlar çıkacak...


4465
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.