Mahmure

2014 İlkbahar/Yaz Güneş Gözlüğü Trendleri

Güncellenme tarihi: 02.04.2015 17:08
2014 ilkbahar/yaz sezon modellerine göz atmaya ne dersiniz?

En önemli aksesuarlarımızdan güneş gözlükleri, 2014 ilkbahar/yaz sezonunda yeni modellerle karşımıza çıkıyor. Retro modellerin çoğunlukta olduğu yeni modellerde bir kaç sezondur olan aynalı gözlüklerin yine sıklıkla yer aldığını görüyoruz. Bununla birlikte büyük güneş gözlüklerinin sezonun hiti olduğunu belirtmek gerekiyor. Renkli ve desenli çerçevelerde leopar, çiçek ve kaplumbağa desenleri çoğunlukta...

Bu sezon, Flip-up denilen ve gözlük çerçevesinin üzerinde yer alan ince uzun telleri bol bol göreceğiz. Bazen bu teller yerine çerçevelerin üst kısmının dümdüz kullanıldığı modellere de rastlayacağız. Yuvarlak çerçeveler yine bu sezon da popülerler, kedi gözlükler de aynı şekilde sezonun güneş gözlüğü trendleri arasında yer alacak. Renk olarak beyaz çerçevelerin ve pembe gözlük camlarının öne çıktığı 2014 ilkbahar/yaz sezonda modellere şöyle bir göz atmaya ne dersiniz?

Flip-up Gözlükler

Pembe Gözlük Camları

Yuvarlak Çerçeveli Güneş Gözlükleri

Aviator Gözlükler

Aynalı Gözlükler

Kedi Gözlükler

Oversized Gözlükler

Desenli Gözlükler

31736
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR

Harika trendleri var yeni sezonda. Büyük gözlüklere bayılıyorum. Teşekkürler.

Nihal Aka 09.02.2014 13:49:01
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.