Mahmure

2014-2015 Sonbahar/Kış Jean Trendleri

Güncellenme tarihi: 09.09.2014 10:43
Gardıroplarımızın demirbaşı Jean 2014-2015 sonbahar/kış sezonunda karşımıza nasıl çıkıyor? İşte kış sezonunun Jean trendi...
Beyaz Jean Pantolon
Kışın beyaz giyinmek! Artık sanıyorum yadırganmayan, rahatlıkla uygulanan harika bir eğilim üstelik 2014-2015 sonbahar/kış sezonunda da oldukça trend... Bu eğilimden pek tabii Jean trendleri de payını alıyor. Beyaz Jean pantolonunuzu artık yazlık diye kaldırmaktan vazgeçin!
Koyu renkli Jean pantolonlar
Siyah, koyu maviler, laciler kış sezonunda bol bol giyilecek ve tercih edilecek...
Patchwork/Yamalı Jean Pantolonlar
Klasik Jean'lerden sıkılanlar, bir süredir Jean trendlerinde hatırı sayılır bir yer edinen yamalı Jean pantolonlardan edinebilirler.
 
Salopet
70'ler etkisinin bir diğer sonucu da Jean salopetler... Klasik Denim mavisinde görülen salopetlerin yanı sıra siyah renkli salopetler de revaçta...
 Yüksek bel Jean pantolon
1970'lerin etkisi ve hediyesi olan yüksek belli Jean'ler de nostaljik görüntüleri ile sezonun en mühim Jean trenleri arasında yerini alıyor.
 
Yırtık Boyfriend Jean
Aslında her iki trendin ayrı ayrı yeri var. Hem yırtık Jean pantolon halen çok hem de Boyfriend Jean'lerin bir yere gitmeye niyeti yok. Bu iki trendin birleşimi yani yırtık Boyfriend Jean'ler ise oldukça popüler.
 
Kısa paçalı Jean'ler
Paçaları bilekte hemen biten Jean pantolonlar sezonun bir diğer gözdesi. Özellikle ayakkabıları ön plana çıkartmak için harika bir parça... Bu tarz Jean'ler bot sevenlerin de gözdesi olacağa benzer.
 
Skinny ve Jeggings
Skinny Jean trendi kış sezonuyla birlikte oldukça ihtişamlı bir şekilde geri dönüyor. Bu sezon yüksek belli Skinny Jean pantolonlar dikkat çekerken, tayt kıvamında Jeggings pantolonlar da oldukça popüler.
 
 
10340
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.