Mahmure
Delimonti'de Bir Zeytinyağı Atölyesi

DELİMONTİ'DE BİR ZEYTİNYAĞI ATÖLYESİ

Geçtiğimiz günlerde Bomontiada'nın içinde yer alan Delimonti'de gerçekleşen zeytinyağı atölyesine katılmak benim için çok zevkli bir aktivite oldu. Burada öğrendiklerimi de bu yazıyla sizlerle paylaşmak istedim. »

MÜZE OTELDE SANAT VE GİRİŞİMCİLİK ÜZERİNE

Geçtiğimiz günlerde Kapadokya'da ziyaret ettiğim Museum Hotel'deki 'Art in Museum' sergisi sayesinde gerçek bir girişimci ile tanıştım ve sergi gezisiyle birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdim. »

CAPPADOX 19-22 MAYIS TARİHLERİNDE KAPADOKYA'DA

Cappadox'la Kapadokya'da festival deneyimi ikinci yılında bizleri bekliyor. »

ZORLU PSM'DE İKİ HARİKA SERGİ

Henüz gezmediyseniz size harika iki sergi tavsiye edeceğim. Zorlu Center PSM'de yer alan Digital Revolution ve GOAL! sergileri. »

'KABİLELER' İKİNCİKAT'TA

Nina Raine’in 2010’da yazdığı İngiltere, Amerika ve birçok ülkede büyük yankı uyandıran ödüllü bir oyun ‘KABİLELER/TRIBES’, Türkiye’de de ilk kez ikincikat’ta sahneleniyor. »

ONE LOVE BU YIL 13-14 HAZİRAN'DA LİFE PARK'TA

En sevdiğimiz festivallerden One Love, bu yıl Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle Pozitif Live tarafından 13 – 14 Haziran’da Lifepark’ta gerçekleştirilecek! »

OPERADAKİ HAYALET'LE TANIŞMAYA HAZIR MIYIZ?

“The Phantom of the Opera” yı 7 Nisan-17 Mayıs tarihlerinde 150 kişilik ekip, 230 kostüm, 281 mum, 160 tonluk dekoruyla hazırlanan sahnede Türkiye’de ilk defa Zorlu Performans Sanatları Merkezinde bu müzikali izleyeceğiz. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.