Mahmure

DELİMONTİ'DE BİR ZEYTİNYAĞI ATÖLYESİ

Geçtiğimiz günlerde Bomontiada'nın içinde yer alan Delimonti'de gerçekleşen zeytinyağı atölyesine katılmak benim için çok zevkli bir aktivite oldu. Burada öğrendiklerimi de bu yazıyla sizlerle paylaşmak istedim. »

OPERADAKİ HAYALET'LE TANIŞMAYA HAZIR MIYIZ?

“The Phantom of the Opera” yı 7 Nisan-17 Mayıs tarihlerinde 150 kişilik ekip, 230 kostüm, 281 mum, 160 tonluk dekoruyla hazırlanan sahnede Türkiye’de ilk defa Zorlu Performans Sanatları Merkezinde bu müzikali izleyeceğiz. »

HUGH JACKMAN'I GÖRMEYE HAZIR MIYIZ?

Hugh Jackman, 17 – 18- 19 ve 20 Mart tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde olacak. »

ROMEO VE JULİET ZORLU PSM'YE GELİYOR

Map İletişim ve Lucé StageArt, William Shakespeare’in Romeo ve Juliet’ini 21 Şubat 2015 tarihinden itibaren Zorlu Center PSM’ye getiriyor. »

PLACİDO DOMİNGO, OCAK'TA İSTANBUL'DA

Repertuvarı Mozart’tan Verdi’ye, Berlioz’den Puccini’ye, Wagner’den Ginastera’ya çok geniş bir aralığı kapsıyan Plácido Domingo, opera sanatının halka yayılmasında en etkili sanatçılardan biri olarak biliniyor. »

GERARD DEPARDİUE, ANOUK AMİEE İLE ‘LOVE LETTERS’ ZORLU PSM'DE

Fransa’nın dünyaca ünlü iki oyuncusunu aynı sahnede buluşturan Love Letters Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde izleyiciyle buluşuyor. »

İSTANBUL RESİTALLERİ BAŞLIYOR

Dünyaca ünlü virtüözler İstanbul Resitalleri'nde İstanbul seyircisi ile buluşacak... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.