YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

Yeni aya pozitif bir başlangıç yapıyorsunuz. Yaratıcılığınız hareketleniyor. Fakat dolunay civarında gerçekler su yüzüne çıkıyor ve iş hayatınızda sıkıntılar gündeme geliyor. Ego savaşlarından ya da polemiklerden uzak durmalısınız. Ay sonunda ise, elinize çok önemli bir bilgi geçiyor. Dolayısıyla Ekim ayına karmaşık bir zihin ve güvensiz bir ruh haliyle giriş yapıyorsunuz. Çok sık görüşemediğiniz kişilere vakit ayırabilirsiniz.

7 Ekim civarında ise gergin etkiler altındasınız ve kendinizi bıkmış hissedebilirsiniz. Tam bu dönemde sizi karanlıktan aydınlığa çıkaracak kimse olmaması üzücü olabilir. Fakat kendinize bunu yapmayın ve ne olursa olsun iyi tarafından bakın. Yaşadığınız yerde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

14 Ekim civarında aklınızı kurcalayan konular var. Dikkatiniz dağılabilir. Fakat sorunları yok saymak doğru bir yaklaşım olmayabilir. Tam tersi üstüne gitmeli ve çözmeye çalışmalısınız. 18 – 19 Ekim tarihlerinde prensipli ve sistemli oluşunuz size zaman ve avantaj kazandırabilir.

20 - 22 Ekim civarında hızlı sosyal hayat sizi biraz yorabilir. Fakat beğenileri de artırıyor. 24 Ekim civarında ise bir süredir başarmak istediğiniz işlere yoğunlaşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeterince çalışırsanız, başarı sizinle olacaktır.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel