YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

Mayıs ayı boyunca güneşin boğa burcunda olması sizlere çok iyi gelecek. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizle önemli bir misyon üstlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızın hayallerini gerçekleştirmek ya da arkadaşlarınızın hayatınızı iyileştirmesi size iyi gelecektir. Güçlü ortaklık ilişkileri ve güçlü birliktelikler başlatarak maddi ve finansal durumunuzu iyileştirebilirsiniz.

3 Mayıs Merkür ileri hareketine geçiyor Koç burcunda;

Mülk alım satım gibi geciktirmiş olduğunuz bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Kaçırdığınız bazı fırsatlar yeniden önünüze düşebilir. Aileniz ve ebeveynlerinizle ekonomik durumlarınızı düzenleyecek ve destek görmek isteyeceğiniz bazı görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz.

9 Mayıs Ruhun pusulası Kuzey Düğümü Aslan burcuna geçiyor;

2015 eylülden bu yana partner ilişkilerinizde iletişimsel bazı sorunların ortaya çıkmasıyla aşkta yaşadığınız kaybedişler artık son bulmakta. Özellikle maddi ve finansal konularda kendinize yüksek bir hedef belirleyebileceksiniz. Bu hedef doğrultusunda geleceğe yönelik önemli adımlar atabileceksiniz.

11 Mayıs Akrep burcunda dolunay;

Aşk ve ilişkilerle ilgili önemli hesaplaşmaların sahne olacağı bu döneme hazır mısınız? Aşkta yaşadığınız kaybedişler ve kazanımlar arasında bazı dengesizlikler oluşabilir. Bırakmak zorunda olduklarınız belki sizin öngöremediğiniz bazı hayat derslerini içermektedir. Aynı zamanda bırakamadıklarınız içinde önemli bir sınav ve hesaplaşma döneminden geçebileceksiniz.

16 Mayıs Merkür Boğa burcuna geçiyor;

Sosyal ortamlar ve arkadaşlık ilişkilerinizin hızlanacağı ve iletişimlerinizin önemli bir yoğunluk kazanacağı bir dönem. Davetlerde ve organizasyonlar boy göstermek ve iletişimlerinizle ön planda olacaksınız.

25 Mayıs İkizler burcundaki yeniay;

Aileniz ile ilgili bazı sorunlarla yüzleşmek sizi yıpratabilir. Ruhsal sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gereken bir dönem. Psikolojik anlamda kendinizi arındırmanın yollarını bulmalısınız. Çalışma ortamınızla ilgili bazı finansal gelişmeler ekstra iş yükünüzü arttırabilir. Güneşin ikizler burcunda da hareket etmesi ise borç ve alacak ile ilgili oluşturamadığınız dengeleri artık rayına oturtma zamanı geldi.

ASTROMATİK