YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

5 Ekim Koç Dolunayı

Kariyerinizle ilgili bazı sorumluluklar gündeminizde olacaktır. Önemli değişimler gündeme gelirken fazla gayret harcadığınız ama yeteri kadar başarılı olamadığınız konularda istenmeyen sonuçlarla yüzleşebilirsiniz. Kariyer ve aileniz ile ilgili konularda istenmeyen durumlarla yüzleşebilir ve sorumluklarınız yeniden sorgulayabilirsiniz. Bu yüzden daha net ve olayların gerçekleriyle ilgilenerek hareket edin. Bu dolunayın size vermiş olduğu cesaretle odak noktanıza hedeflerinizi alarak engelleri aşın.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Bu bir yıllık transit sizlere aşk hayatınızda sürpriz şanslar ve fırsatları da yanında getirecektir. Alacağınız romantik teklifler ve yeni tanışmalar kalbinizi ısıtan cinsten olabilir. Aşk ve ilişkilerde önemli bir yoğunlaşma süreci. Evli olanlar için çocuk sahibi olmak adına önemli bir dönem olabilir. Çocuklarınızın hayatını ilgilendiren konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Romantizm ve aşk konuları sizi bu dönemde daha ruhsal anlamda yoğunlaştıracaktır. Yeni bir ilişki için keyifli bir dönemin başlangıcı da diyebiliriz.

14 Ekim Venüs Terazi

Bu ay kariyerinizde çok önemli görüşmeler ve fırsatlar yakalayabileceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir projenin sonucunu alabilirsiniz. Kariyerinizde ya da projelerinizde yeniliklere açık, özgürlükçü fikirlerle yeni oluşumlar çağrıştırabilir, yöneticileriniz tarafından onay alabilirsiniz. Sizin için bu ay kariyerinizle ilgili önemli konuların ve teklifleri gündeme gelmesi mümkün olacaktır.

19 Ekim Terazi Yeniay

Aile ve kariyer aksında değişmesi gereken konularda yenilenmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir kariyer yolu seçebilirsiniz. Kariyer gelişiminiz adına üstlerinizle ya da önemli otoriter figürlerle görüşmeler sağlamak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte yaşadığınız yer ve aileniz ile ilgili konularda bazı gerginlikler ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Aileniz ile kurduğunuz bir ortaklık durumunuz var ise burada bir bitirme veya uyum bulmak durumunda kalabilirsiniz.

22 Ekim Mars Terazi

Kariyerinizle ilgili sizi engelleyecek koşullara karşı mücadele vermeniz gerekebilir. Üstlerinizle olan iletişimlerinize dikkat etmeniz gereken bir süreç. Üzerinizde baskı oluşturan bazı konular yeniden gündeminize gelirken yeni bir kariyer arayışı içerisinde olabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Ortaklıklarınızı gözden geçirmeniz gereken bir durum söz konusu olacak. Bu aşamadaki artık sorunlarınızı görmezden gelmemelisiniz. Çözüm odaklı olun.

ASTROMATİK