YENGEÇ BURCU 21 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç

Sevgili yengeçler, bu ay sizler için verdiğiniz kararların arkasında durma dönemi olabilir. Gezegenlerin retro hareketi sizleri daha da geçmişe saplantılı bir hale getirebilir. Özellikle ağustos ayının ortasından itibaren ikili ilişkilerinizde geçmişten gelen problemler krizleri ortaya çıkarabilir. Bununla birlikte zor durumda kalan siz olabilirsiniz. İlişkilerde daha sorgulayıcı olacağınız gözükmekte.15 Ağustos'tan sonra Mars'ın etkisi ile kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Geçmişten bu yana gelen sorunlar ve yalanlar üzerinden hesaplar vermek durumunda kalabilirsiniz. Haklı olsanız dahi insanlar tarafından suçlanabilirsiniz. Bununla birlikte kendinizi geçmişten koparacak ruhsal ve manevi çalışmalara ve psikolojik desteklere yönelmelisiniz. Merkür’ün aslan burcundaki retro etkisi ile geçmiş borçlarınızla yeniden yüzleşebilir ödeme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu dönem yeni yatırım planları yapmak için uygun değildir. Hayatınızla ilgili kararlar verirken kalbinizin sesini dinlemeniz sizi doğru yola götürecektir.

7 Ağustos Venüs terazi burcuna geçiş yapıyor.

Bu geçiş ile birlikte ilişkilerde bazı sorunlar yaşayabilir söylediğiniz sözler karşınızdaki kişilerce yanlış anlaşılabilir. Bu dönem aynı zamanda sizleri yanlış insanlara değer vermeye itebilir. Dikkatli olmalı ve bu süre zarfında yeni bir ilişkiye adım atmamalısınız.

11 Ağustos aslan burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor.

Bu tutulma maddi konularda yeni projeleri ve şansları ayağınıza kadar getiriyor olacak. Yeni bir maddi projeyle başlayabilir ya da kariyerinizle ilgili önemli şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu dönemi iyi değerlendirmek tamamen sizin elinizde olacaktır.

13 Ağustos Mars gerilemeye devam ederek oğlak burcuna geçiş yapıyor.

Yedinci evinizde retro’yla giriş yapan Mars'ın enerjisi kazalara ve sakarlıklara karşı sizi uyarmakta. Bununla birlikte eski eş, sevgili ve aşk hikayelerinde yarım kalan ve bitmemiş konular tekrar sizi bir sınava tabi tutabilir. Aynı zamanda bu iş ortaklıkları ile ilgili konularda da yaşanabilir.

26 Ağustos Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor.

Maddi ve manevi yükseliş yaşayacağınız bu dolunay sizlere önemli bir kazanç kapısı sunacak ve düzenli bir maddi oluşum fırsatı yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda da iç huzurunuz bir dengeye kavuşarak kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.