YAY 23 Kasım - 21 Aralık

Özel ve hassas konularınız sizde kalsın, kimseye bahsetmeyin. Duygusal gelgitler bazı konuları yeniden ele almanızı gerektirebilir. Hataları tekrarlamamalı ve doğru yolu bulmak adına kendinize dersler çıkarmalısınız. Ufak tefek tartışmalar bazı konuları çözüme kavuşturabilir.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Halledilmesi gereken işler ihmal edilmemeli. Tamamlanmalar ve sonlanmalar var. Çalışarak sonuç alabileceğimiz bir gündeyiz, dikkatli hareket etmeliyiz. Aşk hayatımızı veya sevgi temalı ilişkilerimizi ilgilendiren başlıklarda kafanız karışıksa, geçmiş hataların telafi olabileceği gelişmeler yaşanabilir. Hatalardan dersler çıkartılabilir. Bazı hayalkırıklıkları unutulabilir, özgüven kayıpları ya da endişeler giderilebilir. Bazı kişiler endişeleri gidermek ya da hataları telafi etmek için çeşitli hediyeler, sürprizler veya iltifatlarla günü güzelleştirmeye çalışabilirler.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel